Serwis AGD "KRZYŚ"

Solidne usługi, krótki czas naprawy - serwis autoryzowany i nieautoryzowany AGD

Serwis sprzętu AGD
al. Wolności 11, 42-200 Częstochowa śląskie
Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Serwis AGD "KRZYŚ"

Informacje

Opis działalności
W Serwisie AGD Krzyś działamy na rynku już od 1995 roku, nieprzerwanie oferując naszym klientom usługi z zakresu naprawy wszelkiego rodzaju sprzętu AGD. Nasza siedziba mieści się w Częstochowie, a założycielem jest Piotr Węgrzyński. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Serwisie AGD Krzyś nieprzerwanie oferujemy naszym klientom usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego sprzętu gospodarstwa domowego już od dwóch i pół dekady. Dzięki wieloletniej działalności na rynku byliśmy w stanie nawiązać współpracę z szerokim gronem dostawców najwyższej jakości oryginalnych części zamiennych. Zostaliśmy też autoryzowanym serwisem produktów wielu marek, takich jak na przykład Kenwood, DeLonghi, Zelmer, Tefal, Rowenta, czy też Krups.

Naprawiamy takie urządzenia jak między innymi:

- chłodziarki,
- pralki automatyczne,
- odkurzacze,
- ogrzewacze przepływowe,
- maszyny do szycia,
- kuchenki mikrofalowe,
- grzejniki,
- piece CO elektryczne,
- piecyki naftowe,
- zmywarki.

Nasz nieautoryzowany serwis pogwarancyjny obejmuje także produkty takich znanych marek jak Whirlpool, Siemens, Bosch, Electrolux, a także Zanussi. Naprawiamy również urządzenia znanych polskich producentów, takich jak na przykład MDM, czy też Łucznik. Jesteśmy w stanie znaleźć i zaoferować naszym klientom części do wszystkich dostępnych na rynku urządzeń gospodarstwa domowego.

W razie jakichkolwiek pytań nasza doświadczona kadra z chęcią udzieli obszernej odpowiedzi. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można poznać szczegóły oferty, a także złożyć zlecenie online.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, częstochowski, lubliniecki, myszkowski, pajęczański, radomszczański, tarnogórski, włoszczowski, zawierciański

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń