KESKE Katarzyna Stolarska

Projekt, realizacja oraz montaż saun, jacuzzi i minibasenów.

Budowa i wyposażenie saun
ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Strona www
Telefon
693 831 026
KESKE Katarzyna Stolarska

Informacje

Opis działalności
Keske to firma specjalizująca się w produkcji saun oraz wanien SPA typu jacuzzi. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2007 roku w Częstochowie na czele z właścicielką firmy – Katarzyną Stolarską.
Produkty i usługi
Nasza oferta skierowana jest do klientów na terenie całej Polski, zarówno indywidualnych, jak i właścicieli firm branży Spa& Wellness. Zapewniamy pełną kompleksowość naszych usług: począwszy od projektu, przez realizację, po zaopatrzenie w niezbędne produkty potrzebne do codziennego użytkowania. Dostarczamy produkty najwyższej klasy ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, chcąc zapewnić najtrwalsze rozwiązania.

Oferujemy:
- wanny Swim Spa,
- baseny ogrodowe,
- zadaszenia teleskopowe,
- przykrycia basenowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wannę SPA z hydromasażem, czyli tak zwane jacuzzi lub minibasen. Dzięki niemu uzyskacie nie tylko upragniony relaks, lecz centrum odnowy biologicznej w Waszym ogrodzie. Duża powierzchnia sprawia, że kąpieli może zażywać kilka osób jednocześnie. Zróżnicowane rozmiary, parametry i funkcje wanien sprawiają, że każdy znajdzie urządzenie odpowiadające jego potrzebom.

Nasza oferta obejmuje również różne rodzaje saun takie jak sauny fińskie, wyposażone w piec elektryczny lub opalany drewnem, sauny mokre, w których wilgotność może osiągnąć nawet 40%, wyposażone są w piec elektryczny posiadający kilkulitrowy zasobnik na wodę, co pozwala wybrać funkcję łaźni parowej. Dysponujemy również saunami infrared, działającej dzięki promiennikom podczerwieni, dzięki czemu warunki w saunie są bardziej łagodne niż w saunie tradycyjnej.

Link do allegro:
https://allegro.pl/oferta/wanna-ogrodowa-spa-jacuzzi-minibasen-wellis-mars-6881478298

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Marcin
Polecam usługi tej firmy. profesjonalne doradztwo, widać, że Pani Katarzyna zna się na swojej branży