Zubart Olga Śpiewak

Mycie samochodów - pielęgnacja lakieru, pranie tapicerki, odkurzanie

Myjnie samochodowe
ul. Drogowców 43, 42-202 Częstochowa śląskie
(1 review) napisz opinię
Zubart Olga Śpiewak
ul. Drogowców 43, 42-202 Częstochowa śląskie
Telefon
Zubart Olga Śpiewak

Informacje

Opis działalności firmy Zubart Olga Śpiewak w Częstochowa
Auto Myjnia Zubart znajduje się w Częstochowie, w województwie śląskim i została założona przez Olgę Śpiewak. Działamy od 2014 roku i zapewniamy pełen zakres usług dotyczących mycia samochodów osobowych i motocykli.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas Auto Myjnia Zubart oferuje szereg usług związanych z utrzymaniem Państwa samochodów w czystości. W tym celu stosujemy sprawdzone preparaty, do mycia, a także zabezpieczania lakieru przed szybkim powstawaniem smug, brudu lub zacieków po deszczu.

Mycie nadwozia obejmuje takie usługi jak:
- czyszczenie lakieru samochodowego ze śladów smoły i owadów,
- nakładanie wosku na karoserię,
- zabezpieczanie lakieru za pomocą powłoki teflonowej,
- mycie szyb,
- polerowanie,
- usuwanie rys z karoserii,
- czyszczenie felg i zabezpieczanie ich przed okresem zimowym.

Dlaczego warto jest nakładać powłoki teflonowe na lakier samochodowy? Ponieważ preparaty ochronne składające się z cząstek PTFE chronią karoserię przed działaniem kwaśnych deszczy, chemicznych oparów i spalin. Dzięki powłoce elementy nadwozia nie są tak podatne na przyklejanie się brudu, kurzu i owadów, a jednocześnie stają się łatwiejsze w myciu, ponieważ teflon szybciej odprowadza wodę z całego pojazdu.

Opisane metody stosujemy podczas czyszczenia aut z zewnątrz, jednak w naszej ofercie znajduje się także sprzątanie wnętrz samochodów. Usługi, jakie wykonujemy to:
- pranie tapicerki,
- pranie foteli,
- pranie podsufitek,
- pranie podłogi,
- pranie bagażnika,
- czyszczenie skóry i zabezpieczanie jej specjalnymi preparatami,
- mycie silnika,
- dezynfekcja wnętrza auta.

Niektórzy z Państwa nie mogą sobie poradzić z brudem, jaki pozostawia uciążliwa sierść zwierząt przewożonych w bagażnikach, albo resztki jedzenia lub napojów, które często wylewają małe dzieci. Dla nas nie ma plam, których nie dałoby się usunąć! Korzystając ze specjalnych odkurzaczy i myjek parowych, pozbywamy się każdego zabrudzenia!

Te usługi wykonujemy nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla tych z Państwa, którzy zarządzają flotą samochodów i chcą utrzymać firmowe auta w stałej czystości.

Zapraszamy serdecznie - Myjnia Auto Zubart z Częstochowy.
Zasięg działania
Firma Zubart Olga Śpiewak z lokalizacji: Częstochowa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Częstochowa, częstochowski

Opinie

(1 review) napisz opinię
Ł
Łukasz
Polecam tę myjnię, bo potrafią odświeżyć auto. Mój samochód terenowy wyglądał tragicznie, a teraz ma lśniący lakier i o wiele lepiej znosi kontakt z wodą, czy piaskiem. Nałożyli mi tu specjalną powłokę teflonową, która chroni całą karoserię przed szybkim zabrudzeniem.