Biuro Rachunkowe Profin Sp. z o.o.

Usługi doradztwa podatkowego, prowadzenie ksiąg handlowych oraz podatkowych.

Biura rachunkowe
ul. Glogera 4 /1, 42-217 Częstochowa śląskie
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(34) 361 00 06
Biuro Rachunkowe Profin Sp. z o.o.

Informacje

O nas
Działamy na rynku od 2005 r. w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Jesteśmy licencjonowaną firmą świadczącą kompleksową obsługę finansowo - księgową dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych działających lub zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w Polsce. Nasze biuro jest młodą, rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel rzetelną i profesjonalną obsługę księgowo podatkową oraz kadrowo – płacową swoich klientów.

Usługi księgowe, które polecamy poparte są gruntownym wykształceniem kierunkowym wspólników i pracowników oraz wieloletnią praktyką. Nasz zespół posiada wykształcenie zdobyte w renomowanych szkołach wyższych oraz doświadczenie pozyskane przy prowadzeniu księgowości zarówno firm handlowych, produkcyjnych jak i usługowych.

Od początku działalności szczególną uwagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia naszej firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy dumni.

Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.

Oferowana przez nasze biuro rachunkowe kompleksowa obsługa Państwa firmy obejmuje cały zakres prac, bez dodatkowych kosztów i po bardzo atrakcyjnych cenach. Ceny naszych usług negocjujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj działalności, ilość dokumentów księgowych w miesiącu, zakres prac dodatkowych.

Nasze biuro pomoże Państwu załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Nasze atuty to: zaangażowanie w sprawy klientów, solidność oraz nowoczesność. Oferujemy bieżące porady i pomoc w opracowaniu pełnej dokumentacji dla potrzeb księgowości, kadr i płac oraz udzielamy objaśnień i wskazówek.
Opis działalności
Nasze Biuro stawia sobie za cel rzetelną i profesjonalną obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową. Jesteśmy licencjonowaną firmą świadczącą kompleksową obsługę finansowo-księgową dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. Usługi doradztwa podatkowego, prowadzenie ksiąg handlowych. Prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej. Kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych. Porady, wyjaśnienia i opinie podatkowe stanowią trzon działania firmy. Prowadzenie ksiąg rachunkowych wg standardów polskich i międzynarodowych. Analizy ekonomiczne, analizy finansowe, biuro rachunkowe.
Produkty i usługi
Nasze biuro rachunkowe jest młodą, rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel rzetelną i profesjonalną obsługę księgowo podatkową oraz kadrowo – płacową swoich klientów.

- prowadzenie ksiąg handlowych
- prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
- prowadzenie ewidencji ryczałtowej i karty podatkowej
- prowadzenie kadr i płac
- prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży VAT
- rozliczenia z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych
- reprezentowanie Klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUS
- sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP, Urzędu Marszałkowskiego
- sporządzanie wniosków kredytowych
- sporządzanie wniosków o zwrot VAT za materiały budowlane

Porady, wyjaśnienia i opinie podatkowe stanowią trzon działania firmy. Korzystanie z naszej oferty w tym zakresie zwalnia Państwa z konieczności stałego śledzenia zmian przepisów, w zamian umożliwiając stały dostęp do bieżącej, aktualnej informacji. Ponad to wymagania prawa nakładają na doradcę podatkowego obowiązek ubezpieczenia działalności od odpowiedzialności cywilnej, co znacząco ogranicza Państwa odpowiedzialność przed państwowymi organami kontroli skarbowej i ZUS (ustawa z dnia 5 lipca 1996, Dz.U. Nr 9, poz. 86 z r. 2002), a możliwość zlecenia obsługi prowadzonych kontroli przez inspektorów US i ZUS wielokrotnie zwiększa komfort Państwa pracy. Wszystko to stanowi o gwarancji profesjonalizmu i fachowości świadczonych usług oraz Państwa pełnego bezpieczeństwa.

Usługi księgowe:

W zakresie prowadzenia ksiąg handlowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oferujemy państwu usługi w oparciu o wszelkie wymagane uregulowania prawne i finansowo - księgowe. Nasze doświadczenia pozwalają na świadczenie usług wg najlepszych standardów. Działania nasze obejmują:

- prowadzenie ksiąg rachunkowych wg standardów polskich i międzynarodowych;
- sporządzanie deklaracji podatkowych w imieniu podatnika (CIT, PIT, VAT);
- przygotowanie wymaganych prawem sprawozdań i raportów,
Marki i specjalizacje
Jesteśmy licencjonowaną firmą świadczącą kompleksową obsługę finansowo - księgową dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych działających lub zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w Polsce. Kancelaria podatkowa, książka przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe, księgowa, księgowość, księgowy, listy płac, nadzór księgowy, obsługa kadrowo płacowa, obsługa księgowa spółek, pełna księgowość, pit, płace, podatek vat, podatkowe doradztwo, podatkowi doradcy, pomoc podatkowa, doradztwo.
Certyfikaty
Posiadamy świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydane przez Ministra Finansów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
N
nieznany
Wypełniono dla mnie wniosek w tym biurze. Chodziło o zwrot VAT z materiałów budowlanych. Sam bym sobie nie poradził z tą biurokracją. Dziękuję za pomoc.
N
nieznany
Przejrzałem ofertę tego biura i jest bardzo fajna bogata. Ceny kształtują się bardzo dobrze. Ponadto lokalizacja bardzo dogodna dla klienta.
N
nieznany
Bardzo dobre biuro. Prowadza dokumentację kadrową mojej firmy. Ja się gubiłem w tej biurokracji, na szczęście mogłem liczyć na to biuro. Teraz w papierach jest ład i porządek.
N
nieznany
Rzetelna i solidna firma, współpraca przebiega prawidłowo. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich pracy bo wszystko mają opanowane. Prowadzą księgowość i jest dobrze. Polecam !!