Domek Na Jurze

Szeroki wybór podłóg, tarasów i elementów wykończeniowych

Podłogi
ul. Goszczyńskiego 1, 42-217 Częstochowa śląskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(34) 361 52 63
Adres korespondencyjny
ul. Goszczyńskiego 1, 42-217 Częstochowa śląskie

Informacje

Opis działalności
Pięknie urządzone mieszkanie, dobrze zaprojektowany dom z ogrodem, to marzenie każdego z nas. Budowanie, urządzanie własnego "domku na Jurze" to niewątpliwie poważny krok wymagający przemyśleń i trafnych inwestycji. Tworząc Jurajskie Centrum Budownictwa Jednorodzinnego pragniemy pomóc każdemu inwestorowi w wyborze firmy czy fachowca na każdym etapie procesu procesu inwestycyjnego.
Produkty i usługi
Miło nam zaoferować Państwu nową jakość na polskim rynku - zabudowę ogrodu lub działki rekreacyjnej w postaci funkcjonalnych domów drewnianych z przeznaczeniem do wypoczynku, składowania lub garażowania.

Wszystkie domy produkowane są z certyfikowanego (FSC) drewna świerkowego pozyskiwanego w Skandynawii. Pochodzenie tarcicy gwarantuje naturalny wygląd oraz najwyższe parametry wytrzymałościowe produktów.

Skandynawska tarcica charakteryzuje się naturalnymi właściwościami, takimi jak:
• twardość
• wydłużona żywotność
• odpowiednia struktura wynikająca z powolnego wzrostu lasu, odpowiednio użyźnionej gleby na terenach gdzie zimy są długie i mroźne.

Tarasy kompozytowe i drewniane zajmują szczególne miejsce w naszej ofercie. Zewnętrzne tarasy drewniane i kompozytowe to idealne rozwiązania do projektowania i tworzenia komfortowych, pełnych elegancji terenów wypoczynku i rekreacji, doskonale komponują się z otoczeniem tworząc idealne warunki do relaksu, mają duży wpływ na nasze dobre samopoczucie.

-Elewacje drewniane i kompozytowe

-Oferujemy szeroki wachlarz asortymentu pomocnego w budowie efektownego domu, urządzeniu ogrodu czy wzbogaceniu przestrzeni. Podświetlane kule i donice ledowe do ogrodu, okładziny korkowe 3D, betonowe drewno ogrodowe, ogrodzenia kompozytowe, meble ogrodowe - to tylko niektóre przykłady materiałów, które mogą Państwa zainteresować. Produkty wykonano z wysokiej jakości materiałów – stali, aluminium, a także tworzyw wysokogatunkowych i szkła.
- Podłogi drewniane są piękne, często bardzo piękne. Drewno jest materiałem żywym z dużą dozą elegancji, o wszechstronnym zastosowaniu. Jest wiele materiałów, które imitują drewno, ale żadne z nich nie ma takiego ciepła i nastroju. Prawdziwe drewno przynosi część lasu do Twojego domu i doskonale harmonizuje z przedmiotami i meblami.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Domek Na Jurze Jurajskie Centrum Budownictwa Jednorodzinnego. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mateusz
2018-08-24 16:08:33
Taras został wykonany z dbałością i dokładnością. Dziękujemy!
A
Anna
2018-06-08 16:25:41
Polecam gorąco, szczególnie osobą, które szukają fachowców przy wykonaniu tarasu.