Fotonacja Druk Bogusława Czajkowska

Projektowaniem grafik i wykonywanie wydruków

Druk cyfrowy
ul. Kłobucka 6/1, 42-202 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(34) 362 99 26
Fotonacja Druk Bogusława Czajkowska

Informacje

Opis działalności
Fotonacja Druk Bogusławy Czajkowskiej to firma z Częstochowy. Została założona w 2011 roku. Od początku działalności skupia się na kompleksowych usługach poligraficznych. Ponadto zajmuje się fotografowaniem. Swoje usługi oferuje zarówno osobom fizycznym, jak i instytucjom i podmiotom gospodarczym.
Produkty i usługi
Wysoka jakość wydruków wykonywanych przez Fotonacja Druk wynika z kilku czynników. Po pierwsze firma zatrudnia doświadczonych pracowników. Po drugie jest wyposażona w nowoczesne maszyny przeznaczone do drukowania offsetowego i sitodruku. Po trzecie wydruki mogą zostać zaprojektowane przez firmowych grafików. Specjalizują się oni w przygotowywaniu znaków graficznych i firmowych takich jak loga, które następnie nanoszone są na wydruki i gadżety reklamowe. Oferta gadżetów obejmuje daszki, proporczyki, wypukłe naklejki, teczki firmowe i podstawki pod napoje. Inne wydruki wykonywane przez Fotonacje Druk to:
-ulotki,
-wizytówki,
-foldery reklamowe,
-papiery firmowe,
-kalendarze trójdzielne,
-kalendarzyki,
-plakaty,
-naklejki,
-metki,
-karty rabatowe.

Nadruki najczęściej wykonywane są na papierze, ale możliwe jest też drukowanie na folii i materiale. Przykładem są metki-wszywki i nadruki na koszulkach oraz ubraniach roboczych.

Po dodatkowe informacje związane z działalnością drukarni Fotonacja Druk najlepiej wejść na stronę internetową. Pytania dotyczące oferty można kierować na podany adres e-mailowy lub telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń