Myjnia Samochodowa Ciśnieniowa Korzeniec Nowoczesna Myjnia Samochodowa

Najwyższy poziom czystości dla Twojego samochodu

Myjnie samochodowe
ul. Kozielewskiego 5, 42-218 Częstochowa śląskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(8 reviews) napisz opinię
Myjnia Samochodowa Ciśnieniowa Korzeniec Nowoczesna Myjnia Samochodowa
ul. Kozielewskiego 5, 42-218 Częstochowa śląskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
515082269
Myjnia Samochodowa Ciśnieniowa Korzeniec Nowoczesna Myjnia Samochodowa

Informacje

Opis działalności firmy Myjnia Samochodowa Ciśnieniowa Korzeniec Nowoczesna Myjnia Samochodowa w Częstochowa
Nasza nowoczesna myjnia samochodowa mieści się w Częstochowie. Jej właścicielem jest Mariusz Korzeniec. Oferujemy samoobsługowe mycie samochodów osobowych, dostawczych oraz mikrobusów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Naszą myjnie stworzyliśmy od podstaw tak, aby umożliwiała ona dokładne mycie dowolnych samochodów, celem utrzymania ich czystości, a nawet profesjonalnego przygotowania do sprzedaży. Właśnie dlatego zadbaliśmy o odpowiedni sprzęt, który umożliwi naszym Klientom doprowadzenie dowolnego pojazdu do porządku. Klienci mogą liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji. Wiemy, że nie każdy musi wiedzieć jak zabrać się do czyszczenia karoserii, dlatego bez dodatkowej opłaty, na życzenie Klientów nasi pracownicy mogą zająć się za nich czyszczeniem pojazdów.

Klienci mogą korzystać z naszego wyposażenia wedle uznania. Znajdą się szczotki, gąbki, płyny do pielęgnacji karoserii, wiaderka, a także myjki ciśnieniowe z ustawieniami do mycia wstępnego, zasadniczego, spłukiwania, woskowania oraz nabłyszczania.

Na każdym stanowisku zamontowane są uchwyty do mycia rowerów oraz 4 dywaników. Ponadto skuteczne i ekonomiczne mycie na naszej myjni umożliwia między innymi:
- wysokie ciśnienie na drugim i trzecim programie (mycie zasadnicze i spłukiwanie)
-sprawdzone środki chemiczne i wypraktykowane ich dozowanie
-gorącą woda o temperaturze ok 40 stopni.

Stanowiska zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o Klientach poruszających się autami osobowymi. Umyć można u nas również pojazdy dostawcze, których wysokość nie przekracza granicy 3,2m. Aby zapewnić Klientom obsługę na najwyższym poziomie, można u nas skorzystać także z odkurzaczy do wnętrz samochodów.

O wysokiej jakości naszej myjni świadczą rzesze zadowolonych klientów. Swoje pojazdy stale myje u nas Pogotowie Ratunkowe, Policja, i wiele znanych częstochowskich firm.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Firma Myjnia Samochodowa Ciśnieniowa Korzeniec Nowoczesna Myjnia Samochodowa z lokalizacji: Częstochowa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(8 reviews) napisz opinię
M
Magik_czny
Polecam! Najkorzystniejsze ceny w okolicy!
I
Imycak
Polecam z czystym sumieniem. Można tutaj szybko i profesjonalnie wyczyścić swój pojazd.
K
kris1967
Jestem przewoźnikiem. Moje busy muszą się cieszyć czystością, dlatego długo szukałem myjni takiej, jak ta. Szybko mogę doprowadzić karoserie swoich pojazdów do porządku, dlatego serdecznie polecam.
R
Ryvoa
Z oferty tej myjni korzystam za każdym razem, kiedy mój samochód wymaga pielęgnacji. Zawsze mogę być zadowolony z efektu końcowego.
K
Kubusiaczek2311
To najlepsza myjnia samochodowa w okolicy. Trzeba przyznać, że można tutaj skorzystać z naprawdę fajnych produktów do pielęgnacji aut.
A
Anna
Polecam - bardzo profesjonalna myjnia, Dają darmowy płyn do felg.
D
Danuta
Naprawdę myjnia warta polecenia
J
M
Jacek M.
Naprawdę myjnia warta polecenia, widać, że nie oszukują na chemii do mycia atut, to kompetentna obsługa, która chętnie pomaga czego nie spotka się nigdzie indziej u konkurencji. Oby tak dalej. Polecam.