Nowe przedsiębiorstwo geologiczne s.c.

Szeroki wachlarz usług geologicznych

ul. Krótka 27, 42-200 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(34) 361 57 16
Nowe przedsiębiorstwo geologiczne s.c.

Informacje

Opis działalności
Jako Nowe Przedsiębiorstwo Geologiczne działamy od ponad 20 lat, a dokładnie od 1996 roku. Naszą siedzibę znajdą Państwo w Częstochowie, w województwie śląskim. Świadczymy szeroki wachlarz usług geologicznych.
Produkty i usługi
Oferta naszej firmy to cała gama usług związanych z geologią inżynierską, geotechniką i hydrogeologią oraz geologią. Do naszych podstawowych zadań należy badanie warunków geologiczno-inżynierskich, a także rozpoznawanie i dokumentowanie złóż kopalin użytecznych oraz wód podziemnych.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt wiertniczy, dzięki czemu w krótkim czasie możemy wykonać otwory badawcze, piezometryczne i studzienne. Ponadto w ramach świadczonych usług opracowujemy projekty badań i dokumentacje geologiczne, w tym głównie regionalne dokumentacje hydrogeologiczne, raporty oddziaływania na środowisko i badania złóż kopalin stałych. Podejmujemy się też opracowywania dokumentacji geologiczno-inżynierskich i geotechnicznych na potrzeby budownictwa, zarówno przemysłowego, jak i komunalnego.

Klienci mogą liczyć z naszej strony też na profesjonalne wsparcie przy przygotowywaniu wniosków niezbędnych do uzyskania koncesji na eksploatację złóż, monitoringu wód podziemnych czy przygotowywania dokumentacji dla obiektów, np. wysypisk odpadów komunalnych.

Nasza oferta obejmuje również:
- wiercenie poszukiwawcze i rozpoznawcze złóż kopalin stałych,
- wiercenia hydrogeologiczne,
- wiercenia geośrodowiskowe,
- wiercenia geologiczno-inżynierskie.

Dodatkowo wykonujemy badania geologiczne, w ramach których przeprowadzamy badania zanieczyszczenia gruntów i wód podziemnych. Oferta prowadzonej przez nas firmy to też:
- badania zagęszczenia gruntu sondą DPL i DPM,
- badania lekką płytą dynamiczną,
- badania nośności gruntu,
- badania sondą obrotową VT.

Uzupełnienie oferty to wykonywanie studni małośrednicowych i niewielkich studni głębinowych oraz pobieranie próbek do badań laboratoryjnych.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z Nowym Przedsiębiorstwem Geologicznym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe