Nowe przedsiębiorstwo geologiczne s.c.

Usługi geologiczne na terenie całego kraju

Geolodzy i geofizycy
ul. Krótka 27, 42-200 Częstochowa śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(34) 361 57 16
Nowe przedsiębiorstwo geologiczne s.c.

Informacje

Opis działalności
Jako Nowe Przedsiębiorstwo Geologiczne działamy na rynku już ponad 20 lat, a dokładnie od 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie. Specjalizujemy się w usługach geologicznych, które świadczymy w szerokim zakresie.
Produkty i usługi
Świadczymy szeroki wachlarz usług związanych z geologią, hydrogeologią i geotechniką oraz geologią inżynierską. Mamy spore doświadczenie w zakresie rozpoznawania i dokumentowania złóż kopalin użytecznych, wód podziemnych i badania warunków geologiczno-inżynierskich.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wiertniczym, co pozwala nam szybko i sprawnie wykonywać otwory piezometryczne, badawcze i studzienne. Do naszych zadań należy również opracowywanie projektów badań i dokumentacji geologicznych, w tym przede wszystkim raportów oddziaływania na środowisko, badań złóż kopalin stałych i regionalnych dokumentacji hydrogeologicznych. Dodatkowo opracowujemy dokumentacji geotechniczne i geologiczno-inżynierskie na potrzeby budownictwa komunalnego oraz przemysłowego.

Klientom zapewniamy fachowe wsparcie w zakresie przygotowywania wniosków potrzebnych do uzyskania koncesji na eksploatację złóż oraz monitoringu wód podziemnych, a także przygotowywania dokumentacji dla obiektów, w tym wysypisk odpadów komunalnych.

Oferta prowadzonej przez nas firmy to też:
- wiercenia geologiczno-inżynierskie,
- wiercenia geośrodowiskowe,
- wiercenia hydrogeologiczne,
- wiercenie poszukiwawcze i rozpoznawcze złóż kopalin stałych.

W ramach badań geologicznych podejmujemy się między innymi przeprowadzania badań zanieczyszczenia wód podziemnych i gruntów. Dodatkowo wykonujemy badania sondą obrotową VT, badania nośności gruntu oraz badania lekką płytą dynamiczną, a także badania zagęszczenia gruntu sondą DPM i DPL.

Ponadto pobieramy próbki do badań laboratoryjnych i zajmujemy się wykonywaniem niewielkich studni głębinowych, bądź studni małośrednicowych.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty Nowego Przedsiębiorstwa Geologicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
T
Tymek
Godna zaufania i polecenia firma zajmująca się wykonywaniem badań geologicznych. Kilka razy skorzystałem z ich oferty i nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń, co do wykonanej przez nich pracy.

Słowa kluczowe