PPHU Madax Kopcik Magdalena

Sprzedaż odzieży, gaśnic, apteczek, środków czystości i artykułów ochronnych

Odzież robocza
ul. Krakowska 46/50, 42-202 Częstochowa śląskie
(1 review) napisz opinię
PPHU Madax Kopcik Magdalena
ul. Krakowska 46/50, 42-202 Częstochowa śląskie
Telefon
Media społecznościowe
PPHU Madax Kopcik Magdalena

Informacje

Opis działalności firmy PPHU Madax Kopcik Magdalena w Częstochowa
Madax to firma z Częstochowy. Przedsiębiorstwo, którego właścicielką jest Magdalena Kopcik, zajmuje się sprzedażą artykułów i odzieży roboczej oraz BHP. Ma duże doświadczenie, ponieważ podmioty gospodarcze, instytucje i osoby fizyczne zaopatruje już od końca lat 90. ubiegłego wieku.
Produkty i usługi
Bezpieczeństwo i higiena pracy wymagają zaopatrzenia pracowników w odpowiednie ubrania i artykuły ochronne. Najlepszym miejscem do zakupów jest sklep Madax. Przedsiębiorstwo zapewnia duży wybór, wysoką jakość i konkurencyjne ceny. Produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach i są dostosowane do wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdują się artykuły chroniące poszczególne partie ciała, zabezpieczające przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a przy tym estetyczne i zwiększające widoczność pracujących osób. Wykonane są z różnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych i skóry. Odzież chroni przed zamoczeniem, niskimi albo wysokimi temperaturami, a także w przypadku specjalistycznych odmian przed kwasami, urazami, porażeniem prądem i wybuchami.

Madax prowadzi sprzedaż różnych rękawic, czapek, kasków, hełmów oraz skarpet, trzewików i butów. Ponadto klienci mogą zakupić ubrania, w tym:
-kurtki,
-bluzy,
-spodnie,
-kombinezony,
-fartuchy,
-kamizelki,
-kurtki przeciwdeszczowe,
-koszule,
-koszulki.

Poza wymienionymi artykułami sprzedawane są ochronniki słuchu, okulary, gogle, maski, aparaty oddechowe i produkty chroniące podczas prac wysokościowych.

W ofercie znajdują się także latarki, torby, narzędzia, znaki bezpieczeństwa, apteczki i artykuły przeciwpożarowe. Można do nich zaliczyć gaśnice, hydranty, węże i koce gaśnicze.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o artykułach sprzedawanych przez Madax. Więcej znajduje się na stronie internetowej i tam działa sklep, w którym najlepiej składać zamówienia.

Opinie

(1 review) napisz opinię
W
Włodek
Bardzo miła obsługa, można ustalić fajną cenę :) Spory asortyment dostępny od ręki, a mogą też ściągnąć na zamówienie - polecam.