Win-Bud Piotr Winczakiewicz

Pełen zakres prac brukarskich i robot ziemnych

Brukarstwo
ul. Limanowskiego 152/42, 42-208 Częstochowa śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
604 228 754
Win-Bud Piotr Winczakiewicz

Informacje

Opis działalności
Win-Bud to firma działająca w branży brukarskiej i budowlanej. Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie. Właścicielem zakładu jest Piotr Winczakiewicz. Działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku.
Produkty i usługi
Kostka brukowa to uniwersalne rozwiązanie stosowane w budownictwie. Nasza firma wykorzystuje ją do układania parkingów, podjazdów i tarasów. Realizujemy każdy projekt naszego Klienta. Tworzymy również własne, innowacyjne rozwiązania. Z chęcią pomożemy Państwu w wyborze właściwego rodzaju i wielkości kostki.

W ramach usług proponujemy Państwu między innymi:

- układanie kostki brukowej (tarasy, schody, chodniki),
- roboty ziemne,
- odwodnienia terenu,
- niwelacje terenu,
- murki oporowe,
- ogrodzenia (przemysłowe, betonowe, murowane),
- wyburzenia/rozbiórki budynków,
- przygotowanie terenu pod budowę,
- renowację, czyszczenie i impregnację kostki brukowej.

Każda z naszych prac to gwarancja dokładności i funkcjonalności kostki brukowej. Dla osób wybierając Win-Bud oferujemy też różnego rodzaju remonty budowlane.

O szczegółach oferty z chęcią poinformujemy Państwa telefonicznie. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego biura osobiście w Częstochowie. Przedstawimy Państwu cennik i odpowiemy na wszystkie pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
B
Bogna
Jeśli o mnie chodzi to fachowcy sprawdzili się bardzo dobrze. Polecam. Na pewno w przyszłości jeszcze nie raz skorzystam.
M
Maks
Podchodzą do zleceń z pełnym zaangażowaniem. Krótki czas oczekiwania na odpowiedź i na wykonanie usługi. Fachowcy ułożyli dla mnie chodniki wokół mojego domu. Polecam, fajnie to wygląda.
M
Małgosia
Firma bardzo szybko odpowiedziała na moje zgłoszenie. Pomogli mi zdecydować się na właściwy rodzaj kostki brukowej. Wykonane przez nich chodniki i tarasy wyglądają świetnie.