Face Academy Kornelia Kulik

Zabiegi na twarz i ciało

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Loretańska 18/3, 42-226 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
661 851 892
Adres korespondencyjny
ul. Loretańska 18/3, 42-226 Częstochowa śląskie

Informacje

Opis działalności
Face Academy to salon kosmetyczny zlokalizowany w Częstochowie. Działamy od 2018 roku. Właścicielką jest Kornelia Kulik.
Produkty i usługi
Nasz salon powstał z pasji do piękna i chęcią dzielenia się nią z innymi kobietami. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjny i kosmetyczne. Włożyliśmy dużo sił, by przygotować ofertę, która spełni oczekiwania każdej Pani. Z dumą możemy orzec, iż z pewnością nam się to udało.

W naszym salonie zafundować można sobie między innymi Classic Henna Maroko. To hipoalergiczna, nietestowana na zwierzętach prawdziwa marokańska henna. Pakiet zawiera: regulację + hennę lub regulację, zmianę kształtu bez farbowania.

Poza tym posiadamy też Pakiet Brow Henna Style. Polega na nadawaniu kształtu oraz farbowaniu brwi. Efekt na skórze utrzymuje się ok. 6-8 tygodni. Do tego zabiegu używamy profesjonalnych farb, peelingów oraz olejków do stylizacji brwi. Nasze Klientki często pytają także o pakiet All The Best. W ramach tego wykonujemy: peeling całej twarzy, masaż okolicy oczu, mierzenie brwi, nadanie kształtu, przycinanie/trymowanie, Lifting brwi + Botox brwi, Lifting rzęs + farbowanie, makijaż dzienny.

W skład oferty wchodzi również profesjonalny makijaż ślubny. Świadczymy usługi dojazdu do Panny Młodej (minimum 3 osoby w dniu ślubu, cena 150zł od każdej osoby, korekta Pana Młodego 40zł). Zajmujemy się też makijażem okazjonalnym, studniówkowym i wieczorowym.

Prowadzimy także zabiegi z zakresu kosmetologii. Wśród nich jest: mikrodermabrazja korundowa. Jest to nic innego jak peeling mechaniczny polegający na ścieraniu zewnętrznych warstw naskórka za pomocą kryształków tlenku glinu wyrzucanych pod ciśnieniem ze sterylnej głowicy. Maska + krem. Wykonujemy również oczyszczanie twarzy, mezoterapią mikroigłową oraz biorewitalizacją. Szczególnie dedykowane cerze trądzikowej, również w trakcie leczenia (przygotowanie, oczyszczanie, maska, serum, krem).

Specjalnie dla naszych Klientek mamy w ofercie zabiegi medycyny estetycznej. W ramach tego wykonujemy: powiększanie ust, wypełniacze, botox, nici liftingujące oraz leczenie nadpotliwości.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Częstochowa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń