"HYDRO SEB" Czyszczenie Udrażnianie Inspekcja Kanalizacji Wuko

Pogotowie kanalizacyjne 24h woj. śląskie i nie tylko - dojazd ekipy do 1godz*

ul. Mirowska 346, 42-202 Częstochowa śląskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 220 475
Adres korespondencyjny
ul. Mirowska 346, 42-202 Częstochowa śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Pogotowie kanalizacyjne 24h/7dni. Dojazd GRATIS. Usługi na terenie: woj. śląskie, opolskie. Zakres usług: - czyszczenie sieci kanalizacyjnych - WUKO dwufunkcyjne - udrażnianie instalacji kanalizacyjnych metodą ciśnieniową, elektryczną lub mechaniczną: pionów, wc, studzienek, szamb, itp. - monitoring kanalizacji - awarie kanalizacyjne. Szybka realizacja.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży hydraulicznej. Obecnie specjalizujemy się w świadczeniu usług komunalnych związanych z kanalizacją z zakresu: czyszczenie, udrażnianie oraz monitoring kanalizacji. Dla przedsiębiorstw, z którymi stale współpracujemy, świadczymy dodatkowo usługi hydrauliczne.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług:

- czyszczenie sieci kanalizacyjnych - pojazd ssąco-płuczący WUKO: czyścimy rurociągi deszczowej, sanitarne, przepompownie, wpusty uliczne, przepusty pod drogą, separatory
- udrażnianie każdej instalacji kanalizacyjnej metodą ciśnieniową w tym: piony, szamba, zlewy, wc, itp - małe WUKO na samochodzie o wys. do 2m
- przepychanie każdej kanalizacji za pomocą specjalnych urządzeń, do których montuje się wzmacniane spirale (rodzaj urządzenia, którego używamy zależne jest od miejsca zatoru)
- monitoring sieci kanalizacyjnych kamerą rejestrującą spadki,
inspekcja instalacji kanalizacyjnych w tym: przyłączy, zlewów, wc, itp.
- awarie kanalizacyjne

Posiadamy maszyny oraz urządzenia niezbędne do wykonywania wymienionych usług, nie wynajmujemy firm podwykonawczych, dzięki temu nie płacicie Państwo zwiększonej ceny za usługę. Stale współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, instytucjami, dyskontami, ale również i klientami indywidualnymi.

Na swoimwyposażeniu posiadamy urządzenia w pełni profesjonalne, są to m.in.: duże WUKO dwufunkcyjne, zabudowy ciśnieniowe do czyszczenia/udrażniania kanalizacji o wysokich parametrach pracy, kamery do inspekcji kanalizacji, sprężyny mechaniczne do udrażniania wewnętrznych instalacji kanalizacyjnych, itp. Ostatni nasz zakup to samochód "bus", na którym zamontowana jest zabudowa ciśnieniowa do czyszczenia rur kanalizacyjnych o większych średnicach, nawet zimą. Uzyskuje ona ciśnienie robocze 200bar przy przepływie wody 138l/min.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Marki i specjalizacje
Oferujemy profesjonalne usługi hydrauliczne w branży kanalizacyjnej. Zajmujemy się kompleksową obsługą instalacji kanalizacyjnych w tym: czyszczenie, udrażnianie oraz monitoring kanalizacji. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, instytucji, firm i wspólnot mieszkaniowych.

Świadczymy usługi na terenie: całe woj. ŚLĄSKIE i woj. opolskie. Jedna z brygad dyżuruje w Katowicach, Częstochowie, Opolu, Gliwicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń