Aspa Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości Jadwiga Kaczor

Sprzedaż nieruchomości w atrakcyjnych cenach

Nieruchomości
ul. Nowowiejskiego 1 lok. 4, 42-217 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(34) 366 77 22
Adres korespondencyjny
ul. Nowowiejskiego 1 lok. 4, 42-217 Częstochowa śląskie

Informacje

Opis działalności
Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości Aspa należy do Jadwigi Kaczor i znajduje się w Częstochowie, w województwie śląskim. Działamy na rynku od 2003 roku. Zarządzamy nieruchomościami i pośredniczymi w ich obrocie. Współpracujemy z Fabryką Domów SPOMET S.A. Należymy także do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Produkty i usługi
Nasze doświadczenie przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług. Od prawie 20 lat działamy na rynku nieruchomości. Każdy nasz Klient może liczyć na profesjonalną obsługę. Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada licencje zawodowe i stale poszerza swoje umiejętności.

Wśród oferty firmy Aspa znajdziecie Państwo:
- mieszkania na rynku pierwotnym,
- mieszkania na rynku wtórnym,
- domy mieszkalne,
- działki budowlane i rekreacyjne,
- działki rolne i leśne,
- tereny inwestycyjne o funkcji przemysłowo-usługowej,
- obiekty zabytkowe.

Nasz szeroki asortyment lokali stale się powiększa. Pragniemy zdobyć dla Państwa jak największą ilość ofert, aby każdy Klient mógł znaleźć dla siebie wymarzony dom lub obiekt użytkowy. Oferujemy domki jednorodzinne i wielorodzinne, domki wolno stojące dwu i trzykondygnacyjne. Mieszkania, są budowane w nowym i klasycznym stylu. Wiele z nich ma niewielką i bardzo przytulną powierzchnię. Inne, są bardzo duże i przestronne, idealnie nadają się na nowoczesny apartament.

Oferujemy także hale, magazyny i budynki produkcyjne. Działki, które sprzedajemy, są położone w spokojnych i cichych miejscowościach.

Wszystkie nieruchomości, są dokładnie opisane na naszej stronie internetowej. Tam umieszczamy informację o specyfice miejsca, metrażu, położeniu geograficznym, sytuacji prawnej i stanie technicznym lokalu.

W trosce o Państwa zadowolenie zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Pomagamy w wyborze obiektu, który będzie spełniał Państwa oczekiwania.

Budynki i działki sprzedajemy w bardzo różnorodnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Aspa z Częstochowy. Wszystkie informacje na temat nieruchomości można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe