"MJM" Z.U.H. Mariusz Podgórski

Przewozy autokarowe krajowe oraz zagraniczne

Przewozy autokarowe
ul. Oficerska 15 e, Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
695 225 235
"MJM" Z.U.H. Mariusz Podgórski

Informacje

Opis działalności
Firma MJM została założona przez Mariusza Podgórskiego. Na rynku istniejemy od 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Brzezinach Nowych na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w transporcie krajowym i zagranicznym. Przewozimy osoby wraz z bagażami. Gwarantujemy bezpieczeństwo, które wynika z doświadczenia kierowców oraz niezawodności naszych pojazdów.

Zapraszamy do współpracy szkoły, uczelnie, kluby sportowe, urzędy gmin oraz biura podróży. Organizujemy transport dla wycieczek, pielgrzymek, sportowców, wyjazdów okolicznościowych i uczestników szkoleń.

Dzięki zdobyciu niezbędnych uprawnień, możemy zagwarantować Państwu wyjazd do wszystkich polskich miast oraz europejskich krajów.

Flota naszych autokarów składa się z pojazdów, takich jak:

- Mercedes-Benz Noge ilość miejsc 55+2,
- Setra SH415 HD ilość miejsc 49+2,
- Mercedes Atego ilość miejsc 33+2,
- Mercedes BVario ilość miejsc 23+1.

Nasi kierowcy wyposażeni są w nawigację GPS, co ułatwia im dotarcie w każde, nawet najbardziej tajemnicze i odosobnione miejsce. Przed każdym kursem sprawdzamy nasze pojazdy pod względem stanu technicznego i czystości. W zadbanych autokarach znajduje się szereg udogodnień, takich jak telewizor, toaleta, barek, lodówka, klimatyzacja i uchylane fotele. Podróże, nawet te w dalekie trasy, są dzięki temu mniej dokuczliwe.

Oprócz kierowców, nasza kadra stanowi pracowników biurowych, którzy organizują wyjazdy i dbają o ich prawidłowy przebieg.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą MJM z Brzezin Nowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe