Primocer Edyta Majka-Kisiela

Wyposażenie łazienek
ul. Okulickiego 59D lok. 56, 42-218 Częstochowa śląskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
Strona www
Telefon
502 226 593

Informacje

Firma Primocer Edyta Majka-Kisiela z siedzibą w miejscowości Częstochowa świadczy swoje usługi w branży Wyposażenie łazienek.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Primocer Edyta Majka-Kisiela poprzez telefon: 502 226 593 .
Z przedstawicielem firmy Primocer Edyta Majka-Kisiela możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 42-218 Częstochowa ul. Okulickiego 59D lok. 56,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Primocer Edyta Majka-Kisiela w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Justyna
Serdecznie polecam sklep ze względu na szeroką gamę produktów w dobrych cenach, profesjonalne doradztwo oraz bardzo dobry kontakt. Zamówienie zrealizowane szybko i bez najmniejszej pomyłki. Z pewnością przy kolejnym remoncie skorzystam z usług Primocer.
P
W
Patrycja W
Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry kontakt, duża wiedza o produktach oraz duży ich wybór. Zamówiłam dużo produktów w dobrej cenie i jestem bardzo zadowolona. Z pewnością, jeżeli będzie jeszcze okazja to na pewno skorzystam z usług tej firmy.
K
Krzysztof
Wszystko w jak najlepszym porządku. Miła obsługa i najlepsze ceny
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.