Meb-Kon Konrad Knapczyk

Meble na zamówienie
ul. Piłsudskiego 21, 42-202 Częstochowa śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Strona www
Telefon
534 002 125
Adres korespondencyjny
ul. Piłsudskiego 21, 42-202 Częstochowa śląskie

Informacje

O nas
Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli na wymiar.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble kuchenne, meble łazienkowe, meble dziecięce, meble pokojowe, a także wszelkie zabudowy biurowe i garderoby.

Nasze meble cechują się wysoką trwałością oraz dużymi walorami estetycznymi. Szeroka oferta naszej firmy sprawia, że wykonane przez nas meble spełnią oczekiwania zwolenników zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych rozwiązań.

Współpracujemy z firmą kamieniarską, która wykonuje dla naszych klientów blaty i parapety z wybranych przez Państwa materiałów.

Stosujemy innowacyjne systemy przesuwne, z niewidocznym torem jezdnym, firmy HETTICH stosowane w szafach, garderobach i wszelkich zabudowach oraz systemy samohamujące w dwóch kierunkach - nie trzaskają przy zamykaniu i otwieraniu.
Opis działalności
Oferujemy Państwu wykonanie i montaż mebli na wymiar do kuchni, łazienki, garderoby, wiatrołapu, przedpokoju, salonu, pokoju dziecięcego, biura i innych pomieszczeń. Posiadamy program do projektowania, który umożliwia nam zaprezentowanie Państwu projektu mebli, który da dokładne wyobrażenie ich usytuowania i aranżacji. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne (wykonujemy pojedyncze meble czy zabudowy), a także firmy, które zajmują się budową i wykańczaniem domów, mieszkań, a nawet całych osiedli. Działamy głównie na terenie Śląska i Małopolski.
Produkty i usługi
Na wymiar i konkretne zamówienie klienta oferujemy:
- meble kuchenne,
- meble łazienkowe, szafki łazienkowe,
- meble do sypialni, (sypialnie na wymiar),
- meble do pokoju dziecinnego,
- meble do garderoby,
- szafy wnękowe, szafy na wymiar, szafy na zamówienie, szafy przesuwne,
- meble do wiatrołapu i meble do przedpokoju,
- wszelkiego rodzaju zabudowy - pod schodami, skosy na poddaszach, małe pomieszczenia.

Nasze meble wykonane są trwałych i wysokogatunkowych materiałów, a Klienci mogą wybierać spośród wielu kolorów frontów meblowych.
Wykonujemy zarówno meble laminowane jak również lakierowane, akrylowe, meble w naturalnej okleinie drewnianej (wybór z 10 dekorów firmy MAXWOOD).

Jesteśmy przekonani, że nasze meble spełnią Państwa oczekiwania.

Dodatkowo zajmujemy się również kompleksowym wykańczaniem wnętrz - robimy suche zabudowy, gładzie, malujemy, tapetujemy, kładziemy tynki dekoracyjne i płytki.

Jesteśmy w stanie kompleksowo wykończyć Państwa dom czy mieszkanie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
B
Jan B
2019-07-05 13:32:50
Pan Konrad jest bardzo niesolidnym wykonawcą . Po zainkasowaniu wysokiej zaliczki termin wykonania mebli przesuwał się o kolejne miesiące aż do wyczerpania się mojej cierpliwości. Pan właściciel wymyślał barwne historie mające tłumaczyć opóźnienie. Zaliczki oczywiście nie zwrócił a mebli nie skończył. Szczerze przestrzegam przed współpracą

Słowa kluczowe