Zakład Produkcji Handlu i Usług "Limar-Bis" Agnieszka Leks

Dewocjonalia
ul. Przechodnia 19, 42-202 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 644 574
343651599
509419829
limarbis@gmail.com
Adres korespondencyjny
ul. Przechodnia 19, 42-202 Częstochowa śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę, która jest firmą rodzinną i od kilku lat zajmuje się wyrobem artykułów religijnych. Jesteśmy otwarci i elastyczni na nowe pomysły i współpracę. Poprzez doświadczenia i uwagi naszych klientów staramy się polepszać swoje wyroby, aby każdy był zadowolony i dostał to, czego potrzebuje. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Dewocjonalia
Produkujemy naczynia i artykuły liturgiczne takie jak: naczynia na wodę święconą, trybularze, łódki, kropidła ryżowe i kulkowe, pateny, lichtarze różnej wielkości i pod paschał, dzwonki, stojaki pomocnicze i pod mszał, pateny oraz wiele wiele innych artykułów, które można obejrzeć w galerii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zainteresowanych współpracą prosimy o telefon lub e-maila z adresem, na który prześlemy bezpłatnie katalog naszych wyrobów.

Tłoczenie
Produkujemy podkładki mosiężne fi 4. Prowadzimy usługi na prasach z możliwością kompleksowego przygotowania wyrobów pod produkcję. Począwszy od wykonania form i tłoczników, po próby i gotowe elementy. Posiadamy również wykrojniki na różne średnice kółek.

Drekowanie
Zajmujemy się drekowaniem elementów mosiężnych i stalowych do lamp i żyrandoli takich jak: podklosze, szponki, podsufitki, ramki, lejki, półkulki i kule, podstawy o różnej wielkości i z różnej grubości blachy, oraz elementy łączone. Wykonujemy również formy poprzez przekazanie rysunku lub gotowego elementu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń