Tech-Mal sp. z o.o. Zakład urządzeń lakierniczych i budownictwa technicznego

Urządzenia lakiernicze
ul. Pułaskiego 25, 42-217 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(34) 360 88 36
Tech-Mal sp. z o.o. Zakład urządzeń lakierniczych i budownictwa technicznego

Informacje

Opis działalności
Firma Tech-Mal zajmuje się produkcją urządzeń lakierniczych. Wykonujemy najwyższej jakości linie technologiczne do malowania.
Produkty i usługi
W zakres naszej oferty wchodzą kabiny malarskie do malowania farbami ciekłymi i proszkowymi. Produkujemy również myjnie natryskowe komorowe oraz natryskowe przelotowe z przenośnikiem podwieszonym lub taśmowym. Ponadto, zajmujemy się wykonawstwem kabino-suszarek, układów transportu technologicznego i linii do malowania KTL. Nasza oferta zawiera też wanny do malowania zanurzeniowego i urządzenia do neutralizacji ścieków malarni.

Ponadto, wykonujemy
• linie wannowe do chemicznego przygotowania powierzchni
• suszarki przelotowe
• suszarki wannowe
• tunele ochładzania

Produkowane przez nas maszyny lakiernicze to porządne urządzenia. Charakteryzują się najwyższą jakością. Są solidnie wykonane i funkcjonalne.

Świadczymy kompleksowe usługi. Oprócz projektowania i budowania urządzeń lakierniczych, zajmujemy się również montażem oraz serwisem maszyn. Ponadto, w zakres naszej oferty wchodzi spawanie stali nierdzewnej i gięcie blach.

Możemy pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem. Przez ten czas daliśmy się poznać jako solidne i rzetelne przedsiębiorstwo. Zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej firmie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń