Firma Brukarska "Eko-Bruk"

Brukarstwo
ul. Równoległa 63, 42-216 Częstochowa śląskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)
Telefon
602 517 242

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Brukarstwo. Firma Brukarska "Eko-Bruk" ma swoją siedzibę w miejscowości Częstochowa w województwie śląskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 602 517 242 lub mailowy: przemek0-34@wp.pl
Adres wykonywania działalności przez Firma Brukarska "Eko-Bruk" to ul. Równoległa 63, 42-216 Częstochowa. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Firma Brukarska "Eko-Bruk", spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
H
Henio
Szukałem firmy do ułożenia kostki wokół domu i hali , nie mogłem sie zdecydować która firmę wybrać bo jest ich mnóstwo na rynku i szczerze mówiąc wybrałem tę firmę przypadkiem. Wlaściciel (bodajże Pan Jurek) to osoba konkretna która widać że zna się na rzeczy. Po wybrukowanym placu poruszają się u mnie ciężkie sprzęty a kostka wygląda dalej rewelacyjnie. Jakość wykonania oceniam na 10/10 . Nie wiem czy ktos czyta te opinie ale jeżeli tak to tę firmę polecam w 100 % . Może komuś z Was przyda sie mój wpis bo tak jak wspomnialem sam mialem poczatkowo dylemat ktora firme wybrac . pozdrawiam :)
B
-
C
Bożena - Częstochowa Parkitka
Ogólnie nie mam zwyczaju pisać opinii w internecie , lecz tym razem zrobię wyjątek. Firmę Pana Jerzego poznałam w roku 2014 . Od tamtej pory Pan Jerzy wykonał u mnie kilka dużych prac brukarskich , wokół domu jak również i wokół firmy. Zgubiłam wizytówkę do Pana Jurka a potrzebuję znowu się z nim skontaktować dlatego tutaj dzisiaj jestem i pozostawiam po sobie ślad w postaci tej opinii :) Jeżeli chcecie Państwo być zadowoleni z usług brukarskich to z całego serca polecam firmę Pana Jerzego . Pozdrawiam
K
Krysztof
Usługi tej firmy są na najwyższym poziomie, miałem już przyjemność współpracować z Panem Jerzym kilkakrotnie. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć porządnie i na długie lata zrobioną kostkę na swojej poseji. Pozdrawiam Krzysiek z Konopisk.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.