PHU Delegs Klekot Jarosław

Producent świeżych i naturalnych jaj

Jaja
ul. Sportowa 96/110/83, 42-229 Częstochowa śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
PHU Delegs Klekot Jarosław

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Jarosław Klekot i jestem właścicielem firmy Delegs, w ramach której działalności zajmuję się prowadzeniem hodowli kur oraz późniejszym sprzedawaniem naturalnych i świeżych jaj kurzych. Moja siedziba znajduje się w Częstochowie, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Głównym profilem mojej działalności jest prowadzenie hodowli kur oraz późniejsze sprzedawanie ich jaj. Staram się, by proponowane przeze mnie produkty były zawsze świeże i jak najlepszej jakości. Dzięki takiemu podejściu zdobyłem zaufanie naprawdę szerokiego grona Klientów.

Działalność prowadzę już od kilkunastu lat, gdyż moja firma powstała w 2008 roku. Dzięki temu posiadam spore doświadczenie w hodowli kur i mogę im zapewnić najlepsze możliwe warunki bytowe. Zawsze dostarczam im niezbędnych produktów, które udoskonalają ich rozwój oraz samopoczucie.

Proponowane przeze mnie jajka są wysokojakościowe, gdyż znoszą je kury z wolnego wybiegu. Dzięki temu mają większe pole do manewru oraz swobodę. Sprzedaję produkty w pełni świeże oraz naturalne. Zależy mi na Państwa zadowoleniu, dlatego nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek niedoskonałości.

Zatrudniam również innych pracowników, którzy dysponują równie sporą wiedzą, co ja. Dzięki temu oni również odpowiednio dbają o odpowiednie samopoczucie oraz warunki bytowe posiadanych w firmie kur. Zapewniam terminowe realizowanie zleceń oraz najwyższą możliwą jakość.

Serdecznie zachęcam zainteresowanych do nawiązania współpracy z firmą Delegs z Częstochowy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
G
Grażyna
Regularnie kupuję tam jaja od kury i zdecydowanie jestem zadowolona. Idealnie nadają się do wykorzystania w kuchni.
W
Wojciech
Nie znam lepszego producenta jaj. Są one w stu procentach świeże i pochodzą od kur z wolnego wybiegu. Widać, że Pan Jarosław zna się na swojej branży.
K
Kazik
Jest to bardzo dobrze prowadzona ferma kur. Sprzedają świeże jaja, które są zdecydowanie wysokojakościowe. Kupuję tam regularnie i polecam.
T
Tymon
Bardzo lubię przyrządzać różnego rodzaju potrawy kuchni chińskiej czy japońskiej, a tam często wykorzystywane są jaja. Kupuję je tam regularnie i nigdy nie narzekałem.