Sowilo Jerzy Marek Królikowski

Produkcja oraz naprawa plandek i namiotów plandekowych

Plandeki
ul. Torowa 3, 42-280 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sowilo Jerzy Marek Królikowski

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo SOWILO Okrycia Plandekowe, którego właścicielem jest Jerzy Królikowski zlokalizowane jest w Częstochowie, w województwie śląskim. Firma nieprzerwanie od 2014 roku produkuje okrycia plandekowe.
Produkty i usługi
W ramach działalności naszej firmy wytwarzamy szeroką gamę wyrobów z wysokiej jakości tkanin PCV. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży oraz serwisie plandek samochodowych. U nas zamówią Państwo plandeki do każdego samochodu ciężarowego lub dostawczego, a także do naczep i przyczep i łódek. Dysponujemy plandekami okryciowymi z szerokim zastosowaniem w branży budowlanej i rolniczej.

Nasz asortyment obejmuje również:

• pokrowce samochodowe,
• plandeki okryciowe,
• kotary z plandek,
• namioty wielofunkcyjne,
• zasłony z plandek.

Jesteśmy również sprawdzonym wykonawcą banerów reklamowych i reklam na plandekach. Gwarantujemy wysoką trwałość nadruku, którą uzyskujemy za pomocą specjalistycznych, odpornych na ścieranie farb.

Zajmujemy się również naprawą plandek. Zgrzewamy rozdarcia i rozcięcia materiału, a w przypadku większych uszkodzeń - wypełniamy braki materiałem najbardziej zbliżonym do naprawianego. W miarę możliwości uzupełniamy także brakujące elementy metalowe, takie jak okucia, czy prowadnice.

Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie wykonujemy zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami, wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie pracowników oraz wysokiej klasy sprzęt i materiały.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń.

Szczegółowa oferta firmy znajduje się na stronie internetowej.
Zapraszamy do kontaktu z firmą Sowilo z Częstochowy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, łódzkie, małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, bełchatowski, będziński, bielski, bieruńsko-lędziński, brzeziński, buski, Bytom, Chorzów, cieszyński, Częstochowa, częstochowski, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, gliwicki, Jastrzębie-Zdrój, jędrzejowski, Katowice, kazimierski, Kielce, kielecki, konecki, kutnowski, lubliniecki, łaski, łęczycki, łódzki wschodni, Łódź, mikołowski, Mysłowice, myszkowski, pabianicki, pajęczański, Piekary Śląskie, piotrkowski, pszczyński, rawski, Ruda Śląska, rybnicki, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, tarnogórski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń