Taksator Kancelaria rzeczoznawców majątkowych s.c. Zdzisław Hajdasz, Małgorzata Kowalik

Profesjonalna wycena nieruchomości, maszyn i urządzeń oraz kosztorysowanie

Rzeczoznawcy
ul. Tuwima 6/14, 42-200 Częstochowa śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Taksator Kancelaria rzeczoznawców majątkowych s.c. Zdzisław Hajdasz, Małgorzata Kowalik

Informacje

O nas
Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych TAKSATOR s.c. została założona 1989 roku w Częstochowie. Jesteśmy najstarszą a zarazem najbardziej doświadczoną w regionie częstochowskim firmą zajmującą się wyceną nieruchomości. Od czasu rozpoczęcia działalności, wykonaliśmy setki wycen zarówno na obszarze samej Częstochowy jak i całego województwa śląskiego. Naszymi klientami są osoby, firmy i instytucje, które oczekują indywidualnego podejścia, lojalności i profesjonalnej obsługi.

Podstawowym rodzajem działalności spółki jest szacowanie wszelkiego rodzaju nieruchomości. Ponadto wykonywanie inwentaryzacji budowlanych, sporządzanie i weryfikacja projektów oraz kosztorysów budowlanych, sporządzanie ekspertyz i opinii budowlanych a także sprzedaż wydawnictw z zakresu prowadzonej działalności.

Profesjonalni rzeczoznawcy majątkowi
Wspólnikami Kancelarii są wyłącznie zawodowi rzeczoznawcy majątkowi z uprawnieniami nadanymi przez Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa lub – po reformie centrum rządowego – przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast:

mgr Zdzisław Hajdasz
- rzeczoznawca majątkowy
uprawnienia nr 216 z 28.05.1993 r.

mgr inż. Małgorzata Kowalik
- rzeczoznawca majątkowy
uprawnienia nr 2922 z 19.12.1997 r.

Doświadczenie i gwarancja jakości usług
Nasza rozległa wiedza i wieloletnie doświadczenie w szacowaniu nieruchomości zapewnia profesjonalną i rzetelną obsługę klienta, zgodną z obowiązującymi przepisami prawa oraz Standardami Zawodowymi Rzeczoznawców Majątkowych.

Jako rzeczoznawcy majątkowi jesteśmy od 1997 r. ubezpieczeni w PZU S.A. od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego. Ubezpieczenie obejmuje odpowiedzialność za szkody powstałe w związku z prowadzoną działalnością zawodową. W myśl obowiązującej ustawy o gospodarce nieruchomościami ubezpieczenie takie jest obowiązkowe w przypadku wykonywania działalności zawodowej rzeczoznawcy majątkowego.
Opis działalności
Kancelarię rzeczoznawców majątkowych Taksator w Częstochowie prowadzą Zdzisław Hajdasz oraz Małgorzata Kowalik. To najstarsza w regionie firma oferująca wyceny nieruchomości. Na rynku działa już od 1989 roku.
Produkty i usługi
TAKSATOR s.c. to najstarsza firma realizująca wyceny nieruchomości na obszarze regionu częstochowskiego. Przez 25 lat działalności z naszych usług skorzystało wiele osób i firm. Klienci oczekują od nas lojalności, specjalnego podejścia i profesjonalnego wykonania zadań. Spełniając te wymagania, mamy okazję pracować dla instytucji cieszących się wielką renomą, takich jak np. Urząd Miasta Częstochowy.

Oferujemy szeroki wachlarz usług - od różnego rodzaju wycen zaczynając, poprzez kosztorysowanie, a kończąc na inwentaryzacjach. Zajmujemy się dokonywaniem wycen nieruchomości oraz ich składników majątkowych, a także wycenami wartości niematerialnych i prawnych.

Usługi kosztorysowania wykonują dla nas doświadczeni inżynierowie i rzeczoznawcy. Tworzymy kosztorysy zamienne, a także inwestorskie, ofertowe, kosztorysy robót budowlanych, powykonawcze oraz na potrzeby kredytów i pożyczek.

Zanim rozpowszechniła się technika komputerowa, kosztorysy były wykonywane w formie dokumentu papierowego i opracowywane na podstawie licznych cenników robót i branżowych katalogów. Obecnie kosztorys w formie papierowej sporządza się na zakończenie prac, a większość operacji odbywa się przy użyciu techniki komputerowej i dedykowanych specjalistycznych programów, na które przerzucany jest ciężar dokonywania obliczeń i innych czynności zautomatyzowanych.

W obszarze majątku nieruchomego zajmujemy się wyceną działek budowlanych, gruntów, mieszkań, określaniem wartości przedsiębiorstw. Dokonujemy również szacowania wartości maszyn i urządzeń. Czynności te wspieramy analizą na podstawie informacji udzielanych przez właścicieli na temat funkcji urządzeń, przeprowadzanych w okresie eksploatacji napraw i remontów.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszymi usługami. Oprócz profesjonalizmu i terminowości priorytetem firmy TAKSATOR jest komfort i dobro Klienta, który powierza nam swoje sprawy. Zapewniamy bezpieczeństwo i pomoc, chętnie odpowiemy również na każde pytanie związane z realizacją usługi.
Marki i specjalizacje
Wycena nieruchomości gruntowych, wycena nieruchomości gruntowych zabudowanych, wycenia nieruchomości rolnych, wycena nieruchomości lokalnych, wycena maszyn i urządzeń, wycena przedsiębiorstw, wycena składników przedsiębiorstw, wycena wartości niematerialnych i prawnych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń