Michsan - Pogotowie kanalizacyjne 24h udrażnianie rur zapchania

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Warmińska 7, 42-202 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Usługi wodno-kanalizacyjne. Michsan - Pogotowie kanalizacyjne 24h udrażnianie rur zapchania ma swoją siedzibę w miejscowości Częstochowa w województwie śląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: biuro@transpol.czest.pl lub telefonicznej 722 123... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Siedziba firmy Michsan - Pogotowie kanalizacyjne 24h udrażnianie rur zapchania znajduje się pod adresem 42-202 Częstochowa ul. Warmińska 7,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Michsan - Pogotowie kanalizacyjne 24h udrażnianie rur zapchania, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.