Michsan Zakład Instalacyjno-Budowlany

Profesjonalne usuwanie awarii. Pogotowie hydrauliczne.

Hydraulicy
ul. Warmińska 7, 42-202 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Michsan Zakład Instalacyjno-Budowlany

Informacje

Opis działalności
Michsan oferuje swoje usługi w zakresie transportu materiałów budowlanych oraz usług wywrotkami samowyładowczymi. Działamy od 1993 roku. Siedziba zakładu mieści się w Częstochowie. Oferujemy szeroki zakres usług transportowych w branży budowlanej. Właścicielem firmy jest Maciej Michnicki.
Produkty i usługi
Michsan to przedsiębiorstwo, które istnieje od 1993 roku. Siedziba zakładu mieści się w Częstochowie. Oferujemy usługi transportowe dla budownictwa. Imponująca flota maszyn budowlanych i środków transportu oraz nowoczesny sprzęt to gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług. Zapewniamy terminowe i kompleksowe usługi wywrotkami samowyładowczymi.


Przewozimy:

- kruszywa drogowe,
- piasek,
- żwir,
- ziemia,
- kamienie drenażowe,
- grysy,
- palety.


Dodatkowo oferujemy zestaw niskopodwoziowy do przewozu maszyn budowlanych. Dysponujemy również samochodami samowyładowczymi dwu- i trzyosiowymi o ładowności od 6 do 15 ton oraz zestawem o ładowności 28 ton.


Nieustannie dbamy o stan technicznych naszych sprzętów i maszyn. Każdego dnia zapewniamy pomoc, służymy również dobrą radą w kwestiach związanych z transportem specjalistycznym.


Zapewniamy konkurencyjne ceny i atrakcyjne warunki współpracy. Dynamiczny rozwój firmy i zaufanie wielu naszych klientów spowodowało, że zajęliśmy pewną pozycję na rynku branżowym. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i przedsiębiorstw.


Zachęcamy do współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

wuko,