Junior Sklep

Sklepy z zabawkami
ul. Warszawska 279, 42-209 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
668 473 316
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 279, 42-209 Częstochowa śląskie

Informacje

Opis działalności
Sklep internetowy JUNIOR ma swoją siedzibę na obszarze Częstochowy, w województwie śląskim. Nasza specjalność to dystrybucja autek akumulatorowych dla dzieci. Sprzedajemy również inne pojazdy dziecięce oraz posiadamy szeroki wybór zabawek i innych akcesoriów. Prowadzimy naszą działalność już od dziewięciu lat. Przez cały ten czas nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą ofertę.
Produkty i usługi
Proponujemy Państwu między innymi następujące produkty:

Autka jeżdżące,
Rowerki,
Gokarty,
Motorki,
Traktorki.

Dodatkowo w kwestii pojazdów akumulatorowych możemy polecić nasze małe quady oraz drony z kamerą. Posiadamy szeroki wybór autek dziecięcych, wśród których można wyróżnić samochody osobowe, SUVy oraz samochody terenowe. Nasze miniatury to niejednokrotnie licencjonowane auta najbardziej luksusowych marek, także w wersji retro. Oprócz pojazdów z napędem elektrycznym proponujemy tradycyjne dziecięce środki transportu jak hulajnogi, rolki czy deskorolki.

Pojazdy to jednak nie wszystko co mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie. Sprzedajemy klocki LEGO, klocki COBI oraz klocki drewniane. Dla dziewczynek mamy szeroki wybór różnego rodzaju lalek, w tym lalek BARBI oraz lalek bobasów. Nasz sklep z zabawkami to także baseny ogrodowe, trampoliny oraz dmuchańce. Proponujemy również mini zjeżdżalnie oraz plastikowe domki dla dzieci, które urozmaicą zabawę maluchów w ogrodzie.

Nasza praca jest również naszą pasją. Mamy świadomość, jak wielką rolę odgrywają zabawki w kształtowaniu się wyobraźni najmłodszych. Wszystkie dystrybuowane przez nas artykuły to wyłącznie produkty najwyższej klasy, które dzięki profesjonalnemu wykonaniu są jednocześnie niezwykle trwałe, a także bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym co dla dziecka jest najważniejsze. Zapewniamy Państwu rzetelność oraz krótki czas oczekiwania na złożone zamówienie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń