AP ART Autorska Pracownia Artystyczna Łukasz Wiking Podlewski, projektowanie wnętrz, rzeźba, metaloplastyka artystyczna

Projektuję wnętrza, wykonuję rzeźby oraz metaloplastykę, w tym balustrady.

Dekoratorstwo i architektura wnętrz
ul. Waszyngtona 35/37, 42-217 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Łukasz Wiking Podlewski i prowadzę Autorską Pracownię Artystyczną Pod tym logo działam od 1997 roku. Siedzibę mam w Częstochowie ale realizuję moje prace w całym kraju. Moją przewodnią dziedziną działania jest rzeźba, dalej metaloplastyka, w tym balustrady, meble i dekoracje. Specjalizuję się w wykonywaniu odlewów z ciała modela oraz makiet architektonicznych, itp
Produkty i usługi
Opis działalności
Nazywam się Łukasz Wiking Podlewski i prowadzę Autorską Pracownię Artystyczną Pod tym logo działam od 1997 roku. Siedzibę mam w Częstochowie ale realizuję moje prace w całym kraju. Moją przewodnią dziedziną działania jest rzeźba, dalej metaloplastyka, chętnie zajmuję się również projektowaniem wnętrz mieszkalnych, apartamentów, domów oraz rezydencji a także wyposażaniem ich w dzieła sztuki. Pracownia funkcjonuje jako jednoosobowe, artystyczne przedsięwzięcie o autorskim charakterze oferowanych przeze mnie usług i produktów.
Produkty i usługi
W ramach fachu rzeźbiarza wykonuję kameralne i monumentalne rzeźby i płaskorzeźby, portrety, trofea, statuetki, rzeźby nagrobne oraz różnego rodzaju tablice i medale pamiątkowe.
Specjalizuję się w wykonywaniu odlewów z ciała modela jak brzuszki ciążowe, dziecięce rączki i stópki, a także biusty, torsy, twarze i inne. Odlewam z gipsu i żywic detale architektoniczne, elementy kominków itp.
Dla pracowni architektonicznych i inwestorów podejmuję się wielokrotnych odlewów makiet architektonicznych do celów konkursowych, prezentacyjnych, itp.
Moją kolejną domeną jest tworzenie artystycznych elementów wyposażenia wnętrz ze stali. W ramach tego wykonuję:
- balustrady,
- poręcze,
- kraty,
- przedmioty wyposażenia i dekoracji wnętrz: ramy luster, lampy, meble, okapy kuchenne, uchwyty, itd.
- okucia do belek, kominków i pieców.
W mojej pracy posługuję się techniką spawania stali aplikując inne materiały, takie jak kamień, drewno czy też szkło.
W ramach projektowania wnętrz, oprócz mieszkalnych, realizuję również projekty obiektów użyteczności publicznej, takich jak:
- przychodnie lekarskie, biura,
- sale przyjęć, hotele
- powierzchnie handlowe,
Na co dzień współpracuję z wieloma artystami, rzemieślnikami i firmami wykonawczymi przeróżnych branż. Ponadto pomagam moim klientom pozyskiwać interesujące dzieła sztuki współczesnej i antyki.
zachęcam Państwa do odwiedzenia mojej drugiej strony internetowej www.meformy.pl
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń