Klima-Rem Krawczyk Krzysztof

Chłodnictwo, klimatyzacja - serwis

Agregaty, komory i meble chłodnicze
ul. Łazy Błędowskie 72, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Może cię zainteresować
Klima-Rem Krawczyk Krzysztof

Informacje

Opis działalności
W Firmie Klima-Rem zajmujemy się naprawami, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych już od 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, a założycielem jest Krzysztof Krawczyk. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Klima-Rem działamy prężnie na polskim rynku już od niemal trzech dekad. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki temu znamy potrzeby klientów i jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ponadto jesteśmy rzetelni i profesjonalni, co doceniła rzesza zaufanych klientów.

Specjalizujemy się głównie w chłodnictwie samochodowym, przede wszystkim w lodowniach. Prościej mówiąc - zajmujemy się napełnianiem klimatyzacji w samochodach różnego typu.

Marki, które wykorzystujemy w naszej pracy to tacy renomowani producenci jak Fujiaire, LG, Techni Bel, Panasonic, Bock, Bitzer, Copeland, a także Danfos.

W ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy również montaż agregatów chłodniczych. Naszym zadaniem jest też serwisowanie klimatyzatorów. Dysponujemy także częściami wykorzystywanymi w strukturze tych urządzeń.

Ponadto służymy doradztwem w zakresie dobrania odpowiedniego urządzenia. Nasi doświadczeni pracownicy wezmą pod uwagę wszystkie czynniki indywidualne oraz Państwa osobiste preferencje.

Zapraszamy!

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Klient
Polecam Pana Krzysztofa, bezproblemowy kontakt, szybka realizacja i bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do innych firm. Gorąco polecam!