Kwiatowa Kraina Justyna Urbanek

Kwiaty na każdą okazję

Kwiaciarnie
ul. 11 Listopada 3A, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Kwiatowa Kraina Justyna Urbanek
ul. 11 Listopada 3A, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
NIP
6443215607
Telefon
Kwiatowa Kraina Justyna Urbanek

Informacje

Opis działalności firmy Kwiatowa Kraina Justyna Urbanek w Dąbrowa Górnicza
Kwiatowa Kraina Justyna Urbanek ma siedzibę w Dąbrowie Górniczej na terenie województwa śląskiego. Firma została założona w roku 2023 i oferuje usługi z zakresu kwiaciarnie. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.
Produkty i usługi
Pracownię florystyczną Kwiatowa Kraina założyliśmy z miłości do pięknych roślin. Znając ich symbolikę, wiemy, że pomagają wyrażać serdeczne uczucia i są dobrym pomysłem na prezent podczas niemal każdej okazji! Róże kojarzone z miłością i pięknem, lilie reprezentujące czystość oraz niewinność czy majestat, a także skromne goździki wyrażające przyjaźń oraz matczyną troskę, to tylko kilka gatunków kwiatów, z jakich powstają nasze wyjątkowe bukiety. To oryginalne kompozycje wręczane podczas imienin, urodzin, Walentynek, Dnia Kobiet, jubileuszów oraz innych ważnych świąt lub wydarzeń.

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje też na zamówienie Klientów:
- bukiety i dekoracje weselne,
- wieńce pogrzebowe,
- wiązanki,
- kosze kwiatowe oraz dekoracje biur i apartamentów,
- bukiety i kompozycje roślinne w ramach podziękowań.

Ważnym profilem naszej działalności jest florystyka ślubna. Przygotowujemy wyjątkowe bukiety dla Panny Młodej oraz butonierki dla Pana Młodego. Pomagamy również w dekoracji sal oraz kościołów. Najczęściej dostarczamy delikatne i białe kwiaty, symbolizujące niewinność oraz czystość. Na życzenie Klientów tworzymy też dekoracje z roślin o bardziej żywych kolorach, kojarzonych z radością, optymizmem i szczęściem. Przygotowane przez nas kompozycje roślinne nadają wnętrzom wyjątkowego klimatu, zgodnie z charakterem uroczystości.

Jednak oprócz świeżych kwiatów ciętych nasza pracownia sprzedaje też wiele innych akcesoriów. Klienci zakupią u nas rośliny doniczkowe i środki do ich pielęgnacji.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty - kwiaciarnia Kwiatowa Kraina z Dąbrowy Górniczej.
Zasięg działania
Firma Kwiatowa Kraina Justyna Urbanek z lokalizacji: Dąbrowa Górnicza świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Dąbrowa Górnicza

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
B
Baja
Super. Bardzo miła obsługa. A co najważniejsze tanie i świeże kwiaty