Partner Piotr Domański

Cięcie, gięcie i spawanie blach

Obróbka metali
ul. Budowlanych 1, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
507 070 885
Partner Piotr Domański

Informacje

Opis działalności
Partner to przedsiębiorstwo zajmujące się obróbką metali. Firma wykonuje gięcia, krawędziowania i cięcia blach na CNC. Właścicielem zakładu jest Piotr Domański. Swoje przedsiębiorstwo prowadzi w Dąbrowie Górniczej w województwie śląskim, natomiast zakład produkcyjny mieści się w Jaworznie przy ul. Chopina 94 (na terenie Biznes Park Azot, Hala II, brama 4).
Produkty i usługi
Obróbka metali jest niezwykle ważna w wielu branżach. Z usług zakładu Piotra Domańskiego korzystają przedsiębiorstwa zajmujące się zarówno budową maszyn, jak i produkcją mebli, czy narzędzi. Partner to firma, w której wykonają Państwo najbardziej skomplikowane zadania polegające na cięciu, gięciu lub spawaniu blachy.

Sprzęt firmy pozwala na realizację zleceń cięcia laserem, cięcia plazmowego oraz gięcia na prasach CNC. Piotr Domański gwarantuje maksymalne wykorzystanie materiału oraz dowolną geometrię detalu. Każda praca wykonana jest w krótkim terminie, a gotowy produkt zostanie dostarczony przez firmę w miejsce wskazane przez Klienta.

Przedsiębiorstwo chętnie podejmie współprace zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i różnego rodzaju firmami z województwa śląskiego. Fachowcy z chęcią doradzą Państwu w wyborze odpowiedniego sposobu obróbki metalu. Obróbka może zostać wykonana poprzez cięcie strumieniem wody, cięcie gazowe, a także tlenowe.

Więcej informacji o ofercie firmy Partner znajdą Państwo na jej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług. Zapraszamy także do odwiedzenia siedziby zakładu w Dąbrowie Górniczej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń