Krzysztof Głowacki Usługi wodno gazowo kanalizacyjne ciepłownicze i klimatyzacyjne

Gaz jest drogi, ale Ty możesz płacić mniej. Zadzwoń.

Usługi gazownicze
ul. Cieszkowskiego 10/25, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Krzysztof Głowacki Usługi wodno gazowo kanalizacyjne ciepłownicze i klimatyzacyjne

Informacje

Opis działalności
Nasza firma świadczy usługi w zakresie instalacji wod-kan, gazowych, sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych. Właścicielem firmy jest Krzysztof Głowacki, a nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim. Działamy od 2008 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się montażem i naprawą instalacji różnego typu. Działamy w branży już od wielu lat i w tym czasie zdobyliśmy grono zaufanych klientów. Naszą specjalnością są instalacje gazowe - do naszych zadań należy montaż i serwis podgrzewaczy i kotłów gazowych oraz naprawy płyt i pieców gazowych. Wykonujemy nowe oraz przerabiamy stare instalacje gazowe. Sprawdzamy również szczelność instalacji gazowych i na bieżąco likwidujemy powstałe nieszczelności.

Wykonujemy również instalacje:
- grzewcze,
- gazowe,
- wodno-kanalizacyjne,
- sanitarne
- klimatyzacyjne.
Zajmujemy się wykonawstwem i modernizacją instalacji wod-kan. Montujemy liczniki wody, a także montujemy i serwisujemy baterie wodne. Świadczymy usługi z zakresu pogotowia hydraulicznego - skutecznie czyścimy zapchane odpływy kanalizacyjne, wanny, wc oraz umywalki. Ponadto w zakres naszych usług wchodzą drobne prace budowlane takie jak kafelkowanie, malowanie, tapetowanie, oraz wykonawstwo płyt regipsowych.
Do dyspozycji mamy nowoczesny sprzęt i narzędzia, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykonanych prac. Posiadamy także sprzęt do skutecznego odkamieniania instalacji wodnej.

Ceny za nasze usługi są umiarkowane, istnieje także możliwość negocjacji. Na wykonane usługi dajemy pisemne gwarancje.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a także zachęcamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, zawierciański

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
C
Krystyna Cyganek
to nie fachowiec, nie naprawia lecz wyciąga od ludzi pieniądze a piecyk wciąż nie działa, twierdzi że trzeba kilka razy przyjechać żeby w końcu było dobrze zrobione, kiedy kto inny naprawił, był oburzony bo spodziewał się że będziemy go błagać, jedyne co potrafi to dobrze gadać i obrażać klientów niezadowolonych z jego pracy, mam w telefonie całą dyskusję, napisałam już gdzie trzeba w tej sprawie, czekam na decyzję nikomu NIE POLECAM

Słowa kluczowe