Fhu Nypel Usługi Hydrauliczne Łukasz Szydliński

Szeroki wachlarz usług hydraulicznych

Hydraulicy
ul. Cieszkowskiego 4/27, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fhu Nypel Usługi Hydrauliczne Łukasz Szydliński

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Nypel znajduje się w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim. Na rynku działamy od 2015 roku. Właścicielem firmy jest Łukasz Szydliński.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to usługi hydrauliczne. Zajmujemy się przede wszystkim profesjonalnym serwisem i montażem, a także konserwacją instalacji gazowych, wodnych oraz centralnego ogrzewania. Posiadamy zaplecze techniczne, które pozwala nam na realizację nawet bardzo skomplikowanych zleceń.

Prace realizujemy z największą starannością, gdyż satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza. Usługi świadczymy na wysokim poziomie o czym świadczą liczne referencje wystawiane przez naszych klientów. Mamy za sobą wiele ukończonych realizacji. Cechuje nas rozległa wiedza i bogate doświadczenie zawodowe.

Mamy niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, wymagane w pracy hydraulika, w tym między innymi uprawnienia energetyczne obejmujące eksploatację i dozór naprawy, remonty, montaż instalacji ciśnieniowych, wodnych i grzewczych. Mamy też uprawnienia gazowe, w skład których wchodzą: dozór naprawy, remonty, próby szczelności, pomiary, montaż instalacji gazowych. Natomiast ratownictwo gazowe obejmuje roboty gazowe niebezpieczne, pomiary i kontrolę. Posiadamy również uprawnienia na lut twardy w miedzi.

Ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i osób fizycznych. Świadczone przez nas usługi hydrauliczne obejmują między innymi instalacje wodne i kanalizacyjne, w tym ich przeróbki, montaż i naprawy. Zajmujemy się również naprawą, montażem i przeróbką instalacji centralnego ogrzewania. Może zająć się przeróbką grzejników czy nawet wymienić całe instalacje.

Nasza oferta to też montaż: armatury sanitarnej, pieców węglowych, podgrzewaczy elektrycznych, bojlerów elektrycznych, podgrzewaczy gazowych, pieców gazowych, pieców elektrycznych, bojlerów gazowych. Uzupełnienie oferty to naprawy, montaż i próby oraz kontrola szczelności instalacji gazowych.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Zapewniamy terminowość i atrakcyjne ceny. Wykonywane przez nas instalacje są trwałe oraz niezawodne.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Nypel.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe