Fhu Nypel Usługi hydrauliczne Łukasz Szydliński

Montaż, naprawa i przeróbki instalacji gazowych

Usługi gazownicze
ul. Cieszkowskiego 4/27, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
(10 opinii) napisz opinię
Fhu Nypel Usługi hydrauliczne Łukasz Szydliński

Informacje

Opis działalności
Usługi hydrauliczne to podstawa działalności prowadzonej przez firmę Nypel. Firma, której właścicielem jest Łukasz Szydliński powstała w 2015 roku, a jej siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Wykonuje różne instalacje wodne, gazowe oraz grzewcze. Pracuje najczęściej w domach i mieszkaniach.
Produkty i usługi
Gaz to paliwo powszechnie używane do ogrzewania wnętrz. Instalacje potrzebne do jego dostarczania oraz urządzenia grzewcze montuje i naprawia firma Nypiel. Jej pracownicy mają uprawnienia gazowe i energetyczne, dzięki czemu mogą instalować piece gazowe i gazowe bojlery oraz podgrzewacze wody. Zajmują się również sprawdzaniem szczelności instalacji gazowych, co podnosi poziombezpieczeństwa.

Firma Nypel poza usługami gazowniczymi podejmuje się też prac przy instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Oferta w tym zakresie:
-montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych,
-udrażnianie kanalizacji,
-montaż armatury sanitarnej.

Montowane są umywalki, baterie prysznicowe, toalety oraz brodziki i wanny. Ponadto instalacje łączone są z podgrzewaczami i bojlerami elektrycznymi.

Usługi z zakresu techniki grzewczej, jakimi zajmuje się firma to również podłączanie pieców węglowych i elektrycznych oraz grzejników.

Po więcej informacji związanych z działalnością firmy Nypel można wejść na stronę internetową albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
D
Dominika
Bałam się, ale pracownicy Nypel bardzo mi pomogli. Wyciek gazu opanowali bardzo sprawnie i już nie ma żadnego niebezpieczeństwa.
W
Wiola
Nie tylko wykonali nową instalację wodno-kanalizacyjną w moim domu, ale też podłączyli umywalkę i WC. Dziękuję za fachową pomoc.
K
Kinga
Usługi hydrauliczne tej firmy wcale nie są takie drogie, a zyskuje się pewność, że instalacja wykonana jest bez zarzutu.
M
Mariusz
Od kilku miesięcy miałem problemy z dostępem do ciepłej wody, bo stary bojler zaczął odmawiać posłuszeństwa. Zleciłem w końcu firmie Nypel wymianę bojlera i dzięki temu mogę normalnie korzystać z łazienki.
N
Norbert
Profesjonaliści. Widać, że od lat zajmują się usługami hydraulicznymi.
S
Slawek369
Rok temu wymienili instalację gazową w moim domu, a w tym roku zleciłem im serwis instalacji. Mam teraz pewność, że nic złego się nie stanie.
F
Filip
Kupiłem okazyjnie mieszkanie w kamienicy i musiałem zainwestować w jego wyremontowanie. M.in. pojawiła się potrzeba wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej. Za całość prac odpowiadała firma Nypel.
P
Patryk
Mój dom ogrzewa od tygodnia nowy piec gazowy. Jest wydajniejszy niż ogrzewanie węglowe. Jego montażem zajęła się firma Nypel, którą polecam.
M
Mateusz
Jestem zadowolony, że wybrałem firmę Nypel na wykonawcę ogrzewania w domu. Koszt okazał się niższy, niż przypuszczałem, a instalacja działa bez zarzutu.
D
Daniel
Firma Nypel wykonała w moim domu instalację centralnego ogrzewania. Nie było to proste, bo dom jest stary, ale ci fachowcy poradzili sobie z tym zadaniem doskonale. Poszło im szybko i cała instalacja działa, jak należy.

Słowa kluczowe