Usługi hydrauliczne Woda Co Gaz Nypel

Montaż, naprawa i przeróbki instalacji gazowych

Usługi gazownicze
ul. Cieszkowskiego 4/27, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
698 095 573
Adres korespondencyjny
ul. Cieszkowskiego 4/27, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie

Informacje

Opis działalności
Usługi hydrauliczne to podstawa działalności prowadzonej przez firmę Nypel. Firma, której właścicielem jest Łukasz Szydliński powstała w 2015 roku, a jej siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Wykonuje różne instalacje wodne, gazowe oraz grzewcze. Pracuje najczęściej w domach i mieszkaniach.
Produkty i usługi
Gaz to paliwo powszechnie używane do ogrzewania wnętrz. Instalacje potrzebne do jego dostarczania oraz urządzenia grzewcze montuje i naprawia firma Nypiel. Jej pracownicy mają uprawnienia gazowe i energetyczne, dzięki czemu mogą instalować piece gazowe i gazowe bojlery oraz podgrzewacze wody. Zajmują się również sprawdzaniem szczelności instalacji gazowych, co podnosi poziombezpieczeństwa.

Firma Nypel poza usługami gazowniczymi podejmuje się też prac przy instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Oferta w tym zakresie:
-montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych,
-udrażnianie kanalizacji,
-montaż armatury sanitarnej.

Montowane są umywalki, baterie prysznicowe, toalety oraz brodziki i wanny. Ponadto instalacje łączone są z podgrzewaczami i bojlerami elektrycznymi.

Usługi z zakresu techniki grzewczej, jakimi zajmuje się firma to również podłączanie pieców węglowych i elektrycznych oraz grzejników.

Po więcej informacji związanych z działalnością firmy Nypel można wejść na stronę internetową albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Daniel
Firma Nypel wykonała w moim domu instalację centralnego ogrzewania. Nie było to proste, bo dom jest stary, ale ci fachowcy poradzili sobie z tym zadaniem doskonale. Poszło im szybko i cała instalacja działa, jak należy.

Słowa kluczowe