Usługi hydrauliczne Woda Co Gaz Nypel

Kompleksowe usługi instalacyjne

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Cieszkowskiego 4/27, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi hydrauliczne Woda Co Gaz Nypel

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Nypel znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Firma, której właścicielem jest Łukasz Szydliński specjalizuje się w usługach hydraulicznych. Wykonuje zlecenia związane z instalacjami gazowymi, wodno-kanalizacyjnymi oraz centralnego ogrzewania. Najczęściej pracuje w domach i mieszkaniach.
Produkty i usługi
Firma Nypel wykonuje zlecenia szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zamówienia i używanie wytrzymałych materiałów, dzięki czemu wykonywane przez pracowników firmy instalacje działają tak długo bez konieczności naprawy. Pracownicy Nypel mają uprawnienia gazowe i energetyczne, a także mogą lutować miedź. Dzięki temu są w stanie wykonywać instalacje gazowe, centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjne. Instalacje gazowe montowane przez firmę składają się z pieców C.O. oraz łazienkowych podgrzewaczy wody. W każdym przypadku, niezależnie od tego, czy prowadzone prace dotyczyły wymiany, pierwotnego montażu, czy też serwisu, firma sprawdza szczelność instalacji pod kątem ulatniającego się gazu.

Instalacje montowane i serwisowane przez Nypel to również instalacje grzewcze oparte na ogrzewaniu elektrycznym i węglowym. Poza piecami tego typu montowane są również grzejniki. Ponadto firma zajmuje się pracami instalacyjnymi w łazienkach. Oferuje:
-montaż bojlerów elektrycznych,
-montaż podgrzewaczy elektrycznych,
-montaż armatury sanitarnej.

W tym ostatnim przypadku montowane są umywalki, toalety, wanny, brodziki oraz prysznice. Firma może też się zająć udrożnieniem kanalizacji.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie firmy Nypel. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe