Usługi hydrauliczne Woda Co Gaz Nypel

Montaż podgrzewaczy wody i bojlerów oraz serwis instalacji wodno-kanalizacyjnych

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Cieszkowskiego 4/27, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi hydrauliczne Woda Co Gaz Nypel

Informacje

Opis działalności
Nypel Łukasza Szydlińskiego to firma z Dąbrowy Górniczej. Została założona w 2015 roku i od tego czasu działa w branży instalacyjnej. Właściciel specjalizuje się w usługach hydraulicznych związanych z ogrzewaniem, dostarczaniem gazu oraz dostarczaniem wody i usuwaniem nieczystości. Firma wykonuje najczęściej zlecenia w domach i mieszkaniach.
Produkty i usługi
Korzystając z usług firmy Nypel, zyskują Państwo pewność, że prace instalacyjne i serwisowe prowadzone są zgodnie ze sztuką oraz z użyciem najlepszych jakościowo materiałów. Pracownicy firmy uzyskali potrzebne uprawnienia energetyczne i gazowe, dlatego podejmują się nawet najtrudniejszych wyzwań, w tym tych związanych z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi. W domach, mieszkaniach i innych miejscach hydraulicy kładą nowe instalacje dostarczające wodę i odprowadzające ścieki oraz montują armaturę sanitarną. Zaliczają się do niej umywalki, toalety, baterie prysznicowe oraz brodziki i wanny. Hydraulicy instalują też podgrzewacze wody, w tym rozwiązania elektryczne i gazowe. Montaż i naprawa instalacji gazowych nie stanowi dla firmy problemu. Poza podgrzewaczami wody oferta usług obejmuje również montaż pieców centralnego ogrzewania i sprawdzanie szczelności instalacji. Ponadto Nypel oferuje:
-montaż pieców węglowych
-montaż grzejników,
-montaż pieców elektrycznych,
-spawanie wężownic,
-spawanie miedzi.

Więcej informacji dotyczących firmy Nypel znajduje się na stronie internetowej. W sprawie usług instalacyjnych i serwisowych najlepiej kontaktować się telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe