Expert Marek & Adrian Górniak

Profesjonalna wycena nieruchomości na terenie całego województwa śląskiego

Rzeczoznawcy
ul. Gałczyńskiego 9, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Expert Marek & Adrian Górniak

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy rodzinna Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych Expert Marek&Adrian Górniak. Od 2005 roku wspólnie świadczmy usługi w zakresie rzeczoznawstwa. Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Dąbrowie Górniczej, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Specjalnością naszej kancelarii są wyceny nieruchomości. W ciągu naszej kilkunastoletniej działalności dokonaliśmy szeregu różnorodnych wycen nieruchomości. Na życzenie naszych Klientów możemy przedstawić listę zadowolonych Klientów wraz z listami referencyjnymi wraz zakres szacowanych praw do nieruchomości.

Zakres świadczonych usług:

• wyceny nieruchomości komercyjnych,
• wycena przedsiębiorstw oraz maszyn i urządzeń trwale związanych z gruntem,
• wycena środków trwałych dla potrzeb podatkowych i bilansowych,
• wycena poniesionych nakładów,
• analizy rynku nieruchomości,
• analizy opłacalności inwestycji,
• doradztwo inwestycyjne nieruchomości.

Co więcej, wykonujemy również sprawozdania o stanie zaawansowania robót inwestycyjnych, badamy stan techniczny nieruchomości oraz wykonujemy dokładne pomiary inwentaryzacyjne budynków. W naszym działaniu stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług, które zapewnia znajomość lokalnego rynku i wysokie kwalifikacje.

Pełnimy funkcje zaprzysiężonych biegłych sądowych w zakresie określania wartości nieruchomości oraz rzeczoznawstwa budowlanego. Wyceny nieruchomości wykonujemy na potrzeby Sądów, Komorników Sądowych, Banków, a także osób fizycznych. Nasze opracowania spełniają wymogi formalne i merytoryczne stawiane przez przepisy prawne i standardy zawodowe, charakteryzują się również dużą estetyką i czytelnością.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Rzeczoznawców Majątkowych Expert Marek&Adrian Górniak w Dąbrowie Górniczej.
Certyfikaty
- uprawnienia do szacowania nieruchomości nadane po zaliczeniu egzaminu państwowego numer uprawnień 5805, 3149 - dyplom ukończenia studium konserwacji zabytków i wyceny nieruchomości zabytkowych - dyplom ukończenia studiów podyplomowych Bankowości Hipotecznej i Rynku Nieruchomości - decyzja sądu okręgowego o ustanowienie biegłym sądowym w zakresie budownictwa, wyceny nieruchomości oraz wyceny nieruchomości zabytkowych - cykliczne kursy oraz szkolenia organizowane przez organizacje zawodowe
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
stonasto
Wycenili mój sklep dla postępowania ubezpieczeniowego. Jestem zadowolony z wyceny. Cieszę się, że to tym Panom zaufałem.
M
Maksymilian
Najlepsze wyceny nieruchomości! Panowie są kompetentni i wiedzą, co robią. Sporządzają uczciwe wyceny nieruchomości.