Emiko Paweł Morawski

Naprawa i serwis samochodów osobowych oraz dostawczych.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Graniczna 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Emiko Paweł Morawski

Informacje

Opis działalności
Warsztat samochodowy Emiko ma swoją siedzibę w Dąbrowie Górniczej, na obszarze województwa śląskiego. Głównym profilem naszej działalności jest mechanika pojazdowa oraz serwis opon i klimatyzacja.
Produkty i usługi
W ramach naszej oferty proponujemy Państwu między innymi:

Wymianę rozrządu,
Diagnostykę komputerową,
Remont silnika,
Naprawę układu napędowego,
Wymianę filtrów.

Dodatkowo wykonujemy też wymianę oleju, wymianę sprzęgła, naprawę układu chłodniczego, geometrię kół, naprawy zawieszenia oraz naprawę układu hamulcowego. Jesteśmy w stanie podjąć się prac związanych z blacharstwem oraz lakiernictwem. Poza wszelkimi czynnościami związanymi z mechaniką samochodową zajmujemy się także serwisowaniem opon. W ramach tej działalności proponujemy wulkanizację opon, komputerowe wyważanie różnego rodzaju felg oraz wymianę opon.

Wykonujemy także prace związane z klimatyzacją. Wśród oferowanych przez nas usług w tym zakresie, szczególnie warto wyróżnić nabijanie klimatyzacji, ozonowanie klimatyzacji, sprawdzanie szczelności, napełnianie klimatyzacji czy jej odgrzybianie. Uzupełnieniem naszej działalności jest autopomoc. Do wszystkich wykonywanych przez nas usług korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, który pozwala nam w bardzo szybkim czasie na zdiagnozowanie problemu i jeszcze szybsze jego rozwiązanie.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani mechanicy, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w motoryzacji oraz wysoki poziom umiejętności technicznych są w stanie rozwiązać każdy problem i poradzą sobie z każdym zleceniem. Zapewniamy dokładność oraz bezwzględne dotrzymywanie terminów.

Zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Wykonujemy naprawy samochodów osobowych oraz aut dostawczych. Poprzez prawie dziesięcioletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz setki zadowolonych, powracających klientów, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, Dąbrowa Górnicza, olkuski, Sosnowiec, zawierciański

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń