P.P.H.U. "Edbo 2" Urszula Bober

Renomowany producent zawiesi pasowych oraz pasów transportowyc Wężowe łańcuchowe

Zawiesia linowe, łańcuchowe i pasowe
ul. Jaworowa 59, 41-310 Dąbrowa Górnicza śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Informacje

O nas
Nasza firma jest producentem zawiesi. W swojej ofercie posiadamy zawiesia: pasowe, wężowe, linowe, łańcuchowe i pasy mocujące ładunki. Istniejemy na rynku od 1999 roku. Od początku naszej działalności dostarczamy nasze produkty do firm na terenie całego kraju, jak również możemy się szczycić owocną i bezkonfliktową współpracą z zagranicznymi partnerami.
Produkowane przez nas wyroby zapewniają bezpieczną popartą atestami pracę przy podnoszeniu i zabezpieczeniu ładunków. Sukcesem naszej firmy jest dobra jakość naszych towarów, o czym zapewniają nas nasi klienci.Współpraca z naszą firmą to nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, zgodna z międzynarodowymi normami jakości, sprawna i terminowa obsługa każdego klienta ale przede wszystkim konkurencyjne ceny oferowanych wyrobów.
Opis działalności
Firma Edbo z siedzibą w Dąbrowie Górniczej od 1999 roku produkuje atestowane zawiesia oraz pasy transportowe. Jej właścicielką jest Urszula Bober.Nasza firma jest producentem zawiesi. W swojej ofercie posiadamy zawiesia: pasowe, wężowe, linowe, łańcuchowe i pasy mocujące ładunki. Produkowane przez nas wyroby zapewniają bezpieczną popartą atestami pracę przy podnoszeniu i zabezpieczeniu ładunków. Sukcesem naszej firmy jest dobra jakość naszych towarów, o czym zapewniają nas nasi klienci.
Produkty i usługi
Zawiesia to urządzenia wykorzystywane w podnoszeniu, obwiązywaniu i podtrzymywanie przenoszonego ładunku. W zależności od parametrów, zastosowanych materiałów oraz akcesoriów są one wykorzystywane w różnych branżach i przy różnych czynnościach.

W asortymencie firmy znajduje się szeroka gama zawiesi z tkanin syntetycznych, w tym:
zawiesia pasowe bezkońcowe
zawiesia pasowe pętlowe
zawiesia pasowe z okuciami
zawiesia wężowe
Charakteryzują się one zróżnicowanymi właściwościami, które zależą między innymi od ilości uszytych warstw czy zastosowanych akcesoriów jak szakle, pętle, haki albo ogniwa.

Z syntetycznych tkanin są również pasy transportowe do mocowania występujące w wersjach z klamrą, 3-punktami mocującymi lub 1 i 2-częściowej.

Dzięki takiemu zróżnicowaniu produktów wykonanych z tkanin oraz dużej ilości akcesoriów i ochraniaczy klient ma możliwość wybrania produktu, który najbardziej będzie odpowiadał jego potrzebom.

W firmie Edbo wytwarzane są również wyroby metalowe taki jak:

- zawiesia łańcuchowe
- zawiesia linowe i liny
- odciągi łańcuchowe
- łańcuchy nierdzewne
- łańcuchy na koła
- akcesoria 8 i 10 klasy
-Wciągniki
-Wciągarki
-Uchwyty do kręgów betonowych
-Uchwyty do blach
-Zawiesia chustowe

One także występują w zróżnicowanych typach i modelach, dzięki czemu znajdują swoje zastosowanie w działalności różnych branż.

Produkty firmy są wytwarzane ze sprawdzonych i atestowanych materiałów, które podlegają odpowiedniej kontroli jakości. Do klientów zawsze trafia produkt sprawdzony, mający gwarantować bezpieczne użytkowanie przez długi czas.

Firma oferuje jeszcze inne artykuły jak zawiesia do transportu palet, wciągniki metalowe, uchwyty, magnesy oraz inne wyroby nadające się do wykorzystania w transporcie. Realizuje też projekty samych klientów.

Dodatkowym profilem działalności firmy są obsługa własnej pralni wodnej i czyszczenie wyrobów włókienniczych.

Szczegóły oferty dostępne są w siedzibie firmy w Dąbrowie Górniczej oraz na stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
Pewag
Protekt
Gunnebo
Brano
Yale
oraz inne.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń