Pracownia Projektowa HybriDesign Adelina Czerbak

Estetyczne projekty wnętrz

Biura projektowe
Korczaka 10/36, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 109 833
Adres korespondencyjny
Korczaka 10/36, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma HybriDesign powstała w 2013 roku. Jej właścicielką jest Adelina Czerbak, a siedziba mieści się w Dąbrowie Górniczej, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Przede wszystkim wykonujemy wszelkiego rodzaju wizualizacje, które pokazują koncepcję projektową wnętrz. Istnieje możliwość wprowadzania poprawek przez Klientów. Tworzymy również listę produktów wyposażenia, czyli meble, materiały z jakich będą wykonane, lampy, dodatki oraz przekazujemy linki przekierowujące na strony odpowiednich sklepów.

Nasza oferta to między innymi:
- wizualizacje
- projekty koncepcyjne
- projekty kompleksowe
- obsługę realizacji
- zaprojektowanie wnętrza
- projekty pomieszczeń
- projekty mieszkania

Ponadto udzielamy także kredytów chwilówek. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i regularnie podnosimy nasze kompetencje. Śledzimy wydarzenia branżowe oraz uczestniczymy w targach wnętrzarsko-budowlanych oraz konferencjach designerskich, które mogąbyć nieustanną inspiracją. Dzięki współpracy online istnieje możliwość nie tylko wykonywania projektów na rynku krajowym, ale także zagranicznym.

Pracownicy zatrudnieni w HybriDesign zajmują się grafiką i projektowaniem wnętrz od wielu lat, przez co mogą świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Poza tym korzystamy z najnowszego i najbardziej aktualnego oprogramowania, które znacznie ułatwiają nam pracę. Gwarantujemy terminową realizację zleceń, atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość wykonywanych zadań.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu bądź odwiedzenia strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń