Rafał Kowalczyk

Profesjonalne układanie kostki brukowej i usługi instalacyjne.

Kostka brukowa
ul. Legionów Polskich 55, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
884 905 255
Rafał Kowalczyk

Informacje

Opis działalności
Rafał Kowalczyk jest właścicielem prowadzonej przez nas firmy budowlanej, w ramach której działalności zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju instalacji oraz świadczeniem usług brukarskich. Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, na Śląsku.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług budowlanych w szerokim zakresie. Posiadamy spore doświadczenie branżowe i staramy się zawsze dokładnie spełniać oczekiwania naszych Klientów. W pełni angażujemy się w swoje zlecenia, które później dokładnie realizujemy.

Przede wszystkim zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju instalacji, do których można zaliczyć instalacje sanitarne, instalacje centralnego ogrzewania, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje elektryczne, instalacje gazowe, instalacje ogrzewania podłogowego i ściennego oraz instalacje sanitarne.

Dodatkowo zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży kostki brukowej, jak również jej układaniem. Możemy za pomocą tego materiału stworzyć ciekawe podjazdy, tarasy oraz chodniki. Układamy także kostkę granitową. Poza tym przeprowadzamy prace ziemne oraz usługi posiadana minikoparką.

Zawsze w pełni angażujemy się w powierzone nam zlecenia, gdyż zależy nam na zadowoleniu Klientów. Do wszystkich zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu sprawne i rzetelne działanie, jak również korzystne ceny.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą firmą w Dąbrowie Górniczej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń