Drew-Dach Andrzej Szkoda

Profesjonalne usługi stolarskie

Drewno
ul. Olimpijska 12, 42-520 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Drew-Dach Andrzej Szkoda
ul. Olimpijska 12, 42-520 Dąbrowa Górnicza śląskie
Telefon
Drew-Dach Andrzej Szkoda

Informacje

Opis działalności firmy Drew-Dach Andrzej Szkoda w Dąbrowa Górnicza
Drew-Dach to firma która zajmuje się składowaniem drewna, jego sprzedażą oraz obróbką. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel Andrzej Szkoda. Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej.
Produkty i usługi
Na rynku działamy od 1993 roku, co pozwoliło nam na zdobycie ogromnego doświadczenia. Specjalizujemy się w zakresie obróbki drewna. Naszą pracę realizujemy z pasją i szacunkiem dla tradycji stolarskich. Za cel objęliśmy sobie dostarczenie Państwu pięknych i niepowtarzalnych mebli wykonanych z wytrzymałych materiałów. Zajmujemy się także stawianiem konstrukcji dachowych więźb dachowych. Do realizacji tego typu zleceń wykorzystujemy własne materiały.

Pracujemy na takich gatunkach drzew jak:
• dąb,
• jesion,
• sosna,
• świerk,
• modrzew,
• buk.

W naszej ofercie Klienci znajdą także jego składowanie. By drewno się nie psuło i zachowało swoje parametry, musi być przechowywane w odpowiednich warunkach. W pomieszczeniu nie może panować zbyt duża lub niska temperatura, nie może być także zbyt wilgotno. Nie każdy jednak posiada takie pomieszczenie. Poza drewnem składujemy także inne materiały drzewne o różnym przeznaczeniu.

Zatrudniamy wyłącznie fachowców z wieloletnim stażem. Posiadają oni nie tylko ogromną wiedzę, ale i umiejętności. Pomogą oni Państwu w doborze odpowiedniego gatunku drewna, wyjaśnią, jak najlepiej się nim zająć i odpowiedzą na wszelkie inne pytania.

Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, które umożliwia nam dokładną i staranną obróbkę drewna. Dzięki niemu możemy precyzyjnie wykonać nawet najmniejsze elementy.
Marki i specjalizacje
Dopełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż produktów wykonanych z drewna. Należą do nich deski, krawędziaki, łaty, tarcicę, bele, trociny, konstrukcje drewniane oraz więźby dachowe.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń