Metal Welding Service

Regeneracyjne spawanie żeliwa

Usługi spawania i zgrzewania
ul. Perla 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 541 808
888551781
mws@mws-welding.pl
Metal Welding Service

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Metal Welding Service znajduje się w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim. Działa ona od 2000 roku, świadcząc usługi w zakresie prawidłowego utrzymania ruchu maszyn i urządzeń.
Produkty i usługi
Jedną z naszych specjalności jest spawanie regeneracyjne, które obejmuje szeroką grupę metali i ich stopów, wykorzystywanych do budowy maszyn, urządzeń i ich podzespołów. Często są to materiały z ograniczoną spawalnością albo trudno spawalne i trudne do określenia pod kątem zawartości składników stopowych. Z tego powodu tak istotna jest umiejętność identyfikowania stopów metali poprzez obserwację i przeprowadzanie prostych testów weryfikujących oraz klasyfikujących dany materiałów. Pozwala to na dobranie odpowiedniego dodatkowego materiału, a także technologii i metody wykonania spawania regeneracyjnego.

Nasza oferta to między innymi:
- lutowanie miękkie,
- lutowanie twarde,
- spawanie aluminium,
- spawanie miedzi,
- spawanie brązu,
- spawanie stali wysokostopowych,
- spawanie stali narzędziowych,
- spawanie materiałów trudno spawalnych.

Do materiałów trudno spawalnych należy zaliczyć żeliwa i staliwa, w tym: koła ślimakowe, przekładnie zębate, kolektory samochodowe, korpusy silników, obudowy przekładni, obudowy maszyn.

Donaszych zadań należy też usuwanie pęknięć powstałych na maszynach budowlanych na skutek nadmiernego obciążenia. Pozbywamy się pęknięć na ramach nośnych maszyn, ramionach koparek i nie tylko.

Ponadto spawamy: burty samochodów transportowych, felgi, kolektory ssące, korpusy silników elektrycznych, obudowy silników elektrycznych, przewody klimatyzacji, skrzynie biegów, formy wtryskowe.

Prace wykonujemy przy zastosowaniu szerokiej gamy technologii regeneracji i zabezpieczenia powierzchni. Przeprowadzamy wytaczanie i napawanie mobilne otworów, metalizację płomieniową oraz łukową. Spawamy metodami MMA, TIG, MIG/MAG. Natomiast napawanie wykonujemy metodami PTA, TIG,MMA, MIG/MAG.

Nasze bogate doświadczenie i rozległą wiedzę wykorzystujemy w rozmaitych gałęziach przemysłu. Jest to między innymi przemysł maszynowy, ceramiczny i papierniczy.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Metal Welding Service.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe