Usługi Geodezyjne Geo-Dron Łukasz Gruszkoś

Fotogrametria

Geodezja
ul. Reymonta 14/84, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
503 025 739
Może cię zainteresować
Usługi Geodezyjne Geo-Dron Łukasz Gruszkoś

Informacje

Opis działalności
Geo-Dron to firma znajdująca się w Dąbrowie Górniczej, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Łukasz Gruszkoś. Wykonujemy profesjonalne i kompleksowe usługi geodezyjne.
Produkty i usługi
Nasza firma Geo-Dron rozwija się bardzo dynamicznie. Świadczymy usługi z zakresu geodezji klasycznej, inżynieryjnej oraz fotogrametrii. Cały czas zdobywamy wiedzę i doświadczenie, także przy realizacji prac geodezyjnych na dużych inwestycjach budowlanych.

Dysponujemy nowoczesnym i zarazem niezawodnym sprzętem geodezyjnym, który umożliwia nam robienie precyzyjnych pomiarów. Jako jedna z nielicznych firm dysponujemy bezzałogowym statkiem powietrznym UAV – dronem.

Wykonujemy:
* mapy do celów projektowych
* podziały nieruchomości
* wyznaczanie granic
* pomiary sytuacyjno-wysokościowe
* inwentaryzacje powykonawcze obiektów budowlanych oraz sieci uzbrojenia terenu

Dodatkowo oferujemy rozgraniczanie nieruchomości i ustalanie przebiegów granic. Ponadto w naszej ofercie znajdują się pomiary mas ziemnych, a także precyzyjne pomiary geometrii maszyn przemysłowych. Wykonujemy pomiary zwisów przewodów energetycznych i pomiary kontrolne torów suwnicowych oraz innych układów torowych.

Ponadto wśród naszych usług znajduje się monitoring przemieszczeń i odkształceń (kominów, chłodni masztów) i wytyczenia budynków oraz osi konstrukcyjnych.

Dużym zainteresowaniem cieszy się fotogrametria. Jest to technika pozwalająca na odtworzenie kształtów, rozmiarów i wzajemnego położenia obiektów z wykorzystaniem zdjęć. Dzięki tej technice szybko można zebrać dane, nawet na dużym terenie. Istnieje też możliwość rozpoczęcia procesu projektowania jeszcze przed sporządzeniem mapy do celów projektowych lub pozyskaniem innych materiałów geodezyjnych.

Gwarantujemy wykonanie dokładnych pomiarów. Jesteśmy rzetelną i solidną firmą.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
gliwicki, częstochowski, Bytom, Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, mikołowski, Mysłowice, tyski, będziński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe