Dianarex Producent Schodów i Balustrad

Projektowanie, produkcja i montaż schodów

Schody
ul. Stalowa 9, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
(6 opinii) napisz opinię
Dianarex Producent Schodów i Balustrad

Informacje

Opis działalności
Dianarex to zakład stolarski z Dąbrowy Górniczej, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo należące do Krzysztofa Niemca działa od 2001 roku i przede wszystkim wykonuje drewniane schody.
Produkty i usługi
Drewno to materiał, który w rękach doświadczonych stolarzy z firmy Dianarex zamienia się w użyteczne, wytrzymałe i estetyczne konstrukcje, np. schody kładzione na betonie albo schody samonośne. Wykonywane są drewna takich drzew jak dąb, buk i jesion oraz drzew egzotycznych. Mogą być łączone z metalem i szkłem, co jest szczególnie polecane w przypadku nowocześnie urządzonych wnętrz. Schody produkowane w zakładzie to rozwiązania proste i zabiegowe, z poręczami. Firma Dianarex zajmuje się ich projektowaniem, wykonaniem, dowozem na wskazane miejsce i precyzyjnym montażem. Oferuje również wykonywanie takich elementów wykończeniowych jak:
-drzwi wewnętrzne,
-listwy przypodłogowe,
-belki kominkowe,
-progi,
-parapety,
-boazeria.

Produkowane są też inne konstrukcje drewniane na zamówienie. W tym i w innych przypadkach przedsiębiorstwo gwarantuje terminowe realizowane zleceń i konkurencyjne ceny.

Oferta przygotowana przez firmę Dianarex jest rozbudowana, dlatego, by w pełni ją poznać najlepiej wejść na stronę internetową. Umieszczono tam m.in. dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
A
Anotka775
W zakładzie stolarskim Dianarex wykonali do mojego domu kilka par drzwi wewnętrznych. Zależało mi na czymś niepowtarzalnym i stolarze mi to zapewnili.
M
Meduza378
Dianarex polecam nie tylko ze względu na schody, ale też balustrady i drewniane parapety. Nadają wnętrzu indywidualnego charakteru.
B
Bogusss
Profesjonaliści. Zależało mi na schodach nowoczesnych i połączyli drewno ze szkłem. Efekt jest niesamowity!
Z
Zenga
Szybko wykonali schody do położenia na betonie. Widać, że mają w Dianarex duże doświadczenie.
R
Ralfik468
Polecam firmę Dianarex, ponieważ robią solidne schody. W moim domu połączyli parter z piętrem i piętro ze strychem. Schody są samonośne i w całości z drewna. Wygląda to świetnie.
K
kris1967
Wykonują piękne i wytrzymałe schody. W moim domu zamontowali niedawno schody samonośne o odpowiedniej szerokości i ładnie wyprofilowanych poręczach. Są bezpieczne i jednocześnie nie zajmują zbyt dużo miejsca. Idealnie pasują do wnętrza!