Stabau Gmbh & Co.Kg Founded On Steel

Sprzedaż - Wynajem - Skup Stali VAT 0%

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Starościńska 172, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stabau Gmbh & Co.Kg Founded On Steel
ul. Starościńska 172, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Polska Południowa
600022434
mateusiak@stabau.pl
Może cię zainteresować
Stabau Gmbh & Co.Kg Founded On Steel

Informacje

Opis działalności firmy Stabau Gmbh & Co.Kg Founded On Steel w Dąbrowa Górnicza
STABAU już od 20 lat jest Państwa partnerem w zakresie budownictwa fundamentowego, specjalistycznego , wodnego, w dziedzinie zabezpieczeń wykopów, budowy kanałów oraz indywidualnych rozwiązań inżynierskich. Siedziba naszej działalności znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.
Produkty i usługi
Polska Północna
Mariusz Sarzyński
600-022-434
sarzynski@stabau.pl

Polska Południowa
Artur Mateusiak
608-636-834
mateusiak@stabau.pl

Mamy 20-letnie doświadczenie w dziedzinie budownictwa fundamentowego, specjalistycznego, wodnego, w zakresie zabezpieczeń wykopów, budowy kanałów oraz indywidualnych rozwiązań inżynierskich. Specjalizujemy się także w sprzedaży i wypożyczaniu nowych oraz używanych produktów stalowych takich jak grodzice (ścianki szczelne), dźwigary stalowe i rury.

Zatrudniając wykwalifikowany zespół pracowników, gwarantujemy rzetelną i fachową obsługę. Każdorazowo dopasowujemy naszą propozycję do specyfiki projektu - dzięki temu dajemy państwu możliwość optymalizacji kosztów budowy. Składujemy około 40 tys. ton wyrobów hutniczych i - w razie potrzeby - mamy możliwość błyskawicznego zaspokojenia Państwa potrzeb w zakresie zaopatrzenia w stal.

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się m.in.:
-grodzice gorącowalcowane,
-grodzice zimnogięte,
-dyle kanałowe,
-blachy,
-szalunki (obudowy wykopów).
-dźwigary

Oferujemy produkty nowe, używane oraz nowe tzw. drugiej klasy. W przypadku zastosowań tymczasowych (np. ścianki szczelne technologiczne, rury i dźwigary na tymczasowe rozpory itp.) proponujemy najem (dzierżawę). Usługa ta dotyczy wszystkich produktów z naszej oferty. Rozwiązanie to umożliwia również zmniejszenie zaangażowania Państwa kadry w obsługę materiałową.

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu materiał w pełnym zakresie usług - włącznie z dostawą, odbiorem oraz serwisem wyrobów po najmie.
Certyfikaty

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń