SPG24 Andrzej Janicki

Poczuj się bezpiecznie, zaufaj profesjonalistom

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Starościńska 34, 41-310 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Administracja: Kornelia Nowak
509241937
605132216
Może cię zainteresować
SPG24 Andrzej Janicki

Informacje

O nas
Nasza firma działa na rynku od ponad 20 lat zapewniając swoim klientom najwyższe standardy zabezpieczeń, oparte o urządzenia renomowanych producentów. Przez wszystkie lata działalności zgromadziliśmy wiedzę oraz doświadczenia, które obecnie wykorzystujemy do podnoszenia jakości świadczonych usług i zapewnienia instalowanym przez nas systemom długoletniej funkcjonalności.
Opis działalności
Firma SPG24 z Dąbrowy Górniczej, którą od 1997 roku prowadzi Andrzej Janicki, zajmuje się profesjonalnym montażem oraz serwisem instalacji bezpieczeństwa, w tym systemów alarmowych i przeciwpożarowych o bardzo wysokiej skuteczności działania utrzymywanej przez wiele lat.
Produkty i usługi
Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa jest jedną z priorytetowych rzeczy jakie pragniemy zapewnić sobie, swoim najbliższym oraz naszej własności. Szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo fizyczne osób i dobytku istnieje wiele wariantów systemów zabezpieczeń, których zadaniem jest alarmowanie, odstraszanie i zapobieganie zdarzeniom naruszającym bezpieczeństwo.

W naszej firmie zajmujemy się profesjonalnym montażem oraz serwisem różnego typu instalacji zabezpieczających oraz telewizyjnych. Wbrew pozorom ich koszty nie są zbyt wygórowane i dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Mogą opierać się zarówno na prostych, jak i rozbudowanych rozwiązaniach, od samego alarmowania w przypadku włamania, po zatrzymanie lub rejestrację sprawcy.

Ponadto instalowane w SPG24 systemy mogą chronić obiekty przed innego typu zagrożeniami, np. pożarem.

Skuteczna instalacja przeciwpożarowa jest wyposażona w skuteczne czujniki dymu i ognia, a także sprzęt identyfikujący zagrożenie ulatniającego się gazu, czy śmiertelnego tlenku węgla.

Obecnie bardzo ważną rzeczą jest również bezpieczeństwo sieci internetowej, z której korzystamy, przesyłając różnego typu dane wrażliwe. Stosując się do dobrych praktyk odnośnie udostępniania swoich danych w sieci, indywidualni użytkownicy mogą stosunkowo efektywnie chronić się przed ich udostępnieniem. Natomiast w przedsiębiorstwach i biurach, które aktywnie korzystają w swojej pracy z serwerów i sieci lokalnych, do ich pełnego zabezpieczenia może być potrzebna ich fachowa rozbudowa, a czasami naprawa i modernizacja.

Mając na uwadze wszystkie potrzeby naszych klientów w kwestii bezpieczeństwa, nasza firma przygotowała ofertę usług z zakresu:
- instalacji systemów alarmowych
- instalacji systemów przeciwpożarowych
- instalacji monitoringu
- naprawy i modernizacji sieci LAN
- modernizacji instalacji elektrycznej
- audytów bezpieczeństwa elektrycznego
- kontroli dostępów

Każdy klient może liczyć na nasze profesjonalne doradztwo oraz serwis.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

dso,