Auto-Lak Artur Hajkiewicz

Blacharstwo powypadkowe i wyciąganie wgnieceń

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Staszica 96, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto-Lak Artur Hajkiewicz
ul. Staszica 96, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
604246944
a.hajkiewicz@o2.pl
322643981
Auto-Lak Artur Hajkiewicz

Informacje

Opis działalności firmy Auto-Lak Artur Hajkiewicz w Dąbrowa Górnicza
Prowadzimy firmę o nazwie Auto-Lak, której siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, na terenie województwa śląskiego. Działalność rozpoczęliśmy już w 1964 roku. Właścicielem jest Artur Hajkiewicz.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest realizacja usług blacharskich oraz lakierniczych. Na rynku działamy od ponad 50 lat, co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy stale obdarzają nas swoim zaufaniem, kierując do nas swoje auta.

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam na podjęcie się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Zakład został wyposażony w nowoczesne i innowacyjne zaplecze techniczne, zapewniające, że zlecone zadania wykonane zostaną w sposób profesjonalny, szybki i bezpieczny dla pojazdu oraz jego wyglądu. W naszej codziennej pracy stosujemy się do wszelkich wytycznych producentów samochodów.

Nasze usługi:
- naprawy powypadkowe,
- wyciąganie wgnieceń,
- blacharstwo pojazdowe,
- polerowanie samochodów,
- blacharstwo powypadkowe,
- kompleksowe naprawy samochodu,
- usuwanie wgnieceń po gradobiciu,
- lakiernictwo: lakierowanie samochodu.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji i fachową obsługę. W firmie zatrudniamy doświadczonych oraz wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy lakierników, blacharzy oraz mechaników, którzy z pasją podchodzą do swojego zawodu. Każdy z grona naszych pracowników jest specjalistą w swojej dziedzinie. Znamy się na autach jak nikt inny.

Zapraszamy do skorzystania z usług warsztatu Auto-Lak!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Maria
Solidna, szybka naprawa. Polecam.
S
W
Sławek W.
Najlepszy lakiernik w zagłębiu Dąbrowskim. Firma działa profesjonalnie, rzetelnie i uczciwie nie idzie na skróty. Polecam! Sławek