ITM

Renowacja mebli i innych wyrobów w lakierni proszkowej

Renowacja mebli
ul. Strażacka 9, 42-520 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
ITM

Informacje

Opis działalności
Firmę Itm założyliśmy w Dąbrowie Górniczej, na terenie województwa śląskiego już w 1999 roku. Zajmujemy się renowacją mebli oraz nakładaniem nowych warstw antykorozyjnych na dostarczone nam materiały. Posiadamy własną lakiernię proszkową, w której malujemy tworzywa na kolor wybrany przez Klienta. Nad realizacją usług czuwa właścicielka, Ilona Wożniak.
Produkty i usługi
Malowanie proszkowe jest popularną metodą, która bazuje na specjalistycznych farbach proszkowych, równomiernie rozprowadzanych na powierzchni konkretnego tworzywa. Główną zaletą wykonania malowania proszkowego jest fakt, że powierzchnia staje się odporna na korozję, jest gładka i trwała. Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad renowacją Waszych mebli, szczególnie polecamy nasze usługi. W lakierni proszkowej Itm mamy możliwość nakładania nowych warstw farb i lakierów na płyty MDF, z których zazwyczaj wykonywane są fronty mebli, czy zabudowy kuchni i łazienek. Farby proszkowe doskonale współgrają z najróżniejszymi kształtami blatów i chronią je przed zarysowaniami. Możemy zastosować najróżniejsze kolory dostępne w paletach barw RAL, NCS i ICA z wykończeniem matowym, pół matowym lub z połyskiem polerowanym. Korzystamy z lakierów bezbarwnych i strukturalnych. Lakiernia odnawia materiały takie jak:
- drewno,
- płyty MDF ,
- MDF laminowany,
- fornir,
- stal,
- ocynk,
- aluminium.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór kolorów, jednak na życzenie Klienta możemy przygotować barwę niewystępującą w naszych paletach. Zajmujemy się także bejcowaniem drewna. Zapewniamy, że dostarczone do nas meble nabiorą nowego blasku i staną się odporniejsze na wilgoć oraz urazy mechaniczne.

Zapraszamy do kontaktu - firma Itm z Dąbrowy Górniczej.
Marki i specjalizacje
ICA, Iris, Festool, 3M, Deerfos, Makita.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń