ITM

Lakierowanie natryskowe i proszkowe

Malowanie i lakierowanie proszkowe
ul. Strażacka 9, 42-520 Dąbrowa Górnicza śląskie
Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
664973395
itmfpuh@wp.pl
668102419
ITM

Informacje

Opis działalności
Firmę Itm założyliśmy już w 1999 roku w Dąbrowie Górniczej, na terenie województwa śląskiego. Działamy pod kierownictwem Ilony Woźniak i zajmujemy się malowaniem proszkowym oraz lakierowaniem. Oferujemy szereg usług obejmujących lakierowanie mebli i ich renowację. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W lakierni natryskowej i proszkowej Itm zajmujemy się lakierowaniem dostarczonych nam przedmiotów przy wykorzystaniu palety barw RAL, ICA i NCS na wysoki połysk i mat lub pół mat. Lakierujemy także lakierem strukturalnym oraz bezbarwnym. Pokrywamy takie materiały jak:
- płyty MDF,
- płyty MDF laminowane,
- drewno,
- tworzywo sztuczne,
- fornir,
- metal,
- stal,
- ocynk,
- aluminium.

Klienci mogą wybierać z pełnej gamy kolorów. Jeżeli nasze palety nie zawierają odpowiedniej barwy, możemy przygotować ją według wzoru dostarczonego przez Klienta. Oferujemy także usługę bejcowania, czyli dekoracyjnego barwieniem drewna. Ta metoda pozwala pozostawić naturalną strukturę drewna i widoczne słoje, które są oryginalną ozdobą każdego wytworu z surowca.

Lakiernia proszkowa jest przystosowana do lakierowania powierzonych materiałów oraz własnych produktów. Zapewniamy również dwustronne lakierowanie frontów.

Służymy doradztwem w wyborze kolorów i metod renowacji dostarczanych nam tworzyw.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - firma Itm z Dąbrowy Górniczej.
Marki i specjalizacje
ICA, Iris, Festool, 3M, Deerfos, Makita.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Małgorzata
Świetna robota! Moje meble wyglądają jak nowe. Lakier współgra z oryginalnym kolorem frontów i blatów. Polecam.
E
Ewka
Firma wykonuje naprawdę dobrą robotę. Mają szeroki wybór, jeżeli chodzi o kolory. W razie problemów sami przygotowują barwy według życzeń Klienta. Podejmują się renowacji wielkogabarytowych mebli. Efekt naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył.
D
Dominik
Korzystałem z ich usług już jakiś czas temu. Powierzyłem im swoje meble kuchenne, których design cudownie współgra z całym wystrojem wnętrz, jednak płyty MDF były już naprawdę stare. W lakierni pomalowano je na nowo. Odzyskały swój dawny blask i świetny wygląd. Z tego, co widzę, są teraz nawet bardziej odporne na różnego rodzaju zarysowania. Osobiście polecam.